باربری رسالت - اتوبار رسالت

مشاوره رایگان : ۲۲۱۴۹۰۶۵

 

اتوبار و باربری رسالت بار از بی نظیرترین شعبات باربری آبشناسان بار تهران در منطقه و محدوه میدان رسالت و بزرگراه رسالت تهران است که خدمات ارزنده خود را در عرصه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و ادارات با بهترین کادر متخصص ارائه می دهد.
اسباب کشی و اثاث کشی کلماتی هستند که تقریبا تمام مردم با آن آشنا هستند و حتی اگر برای یک بار هم بوده با آن برخورد کرده و اسباب کشی را انجام داده اند. اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل همچنان از کارهایی مشکل به خصوص برای خانم ها می باشد.
اتوبار و باربری رسالت بار با متکی بودن بر کادر و نیروهای متخصص و فنی خود در طول تمام 24 ساعات شبانه روز و تمامی روز های هفته آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد. اگر در طول زندگی حتی یک بار اثاث کشی را انجام داده باشید و یا نیاز به باربری و حمل بار داشته باشید حتماً سوالاتی این قبیل ذهن شما را به خود مشغول می کند که باربری ما با در نظر گرفتن همه دغدغه های مردم سعی بر انجام خدمات باربری و اسباب کشی بدون دردسر با کیفیت بالا را داشته و ارائه خدمات می نماید.
اتوبار و باربری رسالت بار از شعبات باسابقه موسسه ما در تهران به خصوص در شرق و شمال و مرکز تهران می باشد که خدمات باربری را صفر تا صد برای مشتریان انجام می دهد. خدمات صفر تا صد یعنی از جمع کردن و بسته بندی بار و وسایل و کارتن کردن لوازم و فوم پیچی و حمل بار و جابجایی و تخلیه و باز کردن وسایل و قرار دادن کلیه وسایل هرکدام در جای خودش که این کار را کاملا به صورت حرفه ای در شرکت باربری ما انجام می شود.

 

اتوبار رسالت

باربری و اتوبار رسالت تهران از شعبه های زیر مجموعه آبشناسان بار در منطقه شرق تهران با ارائه خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و بارکشی شهری و شهرستان فعال می باشد. در حمل بار و اثاثیه منزل خصوصا اثاث کشی برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم وجود ابزار و ماشین آلات مناسب امری مهم و حیاتی می باشد. و حمل بار و اتوبار رسالت بار با توجه به سابقه طولانی در عرصه جابجایی و باربری توانسته تیم های کارآمد و حرفه ای مجهز به کامیونت و کامیون حمل بار و وانت و نیسان بار در اختیار داشته باشد. باربری و اتوبار رسالت برای جلب توجه مشتریان کامیونت های جدید که دارای اتاق های حجیم و حفاظت شده است تهیه نموده است و در صورت لزوم تحویل مشتریان می دهد. در اثاث کشی مجتمع های مسکونی و شرکت ها و سازمان های اداری که مقدار و حجم اسباب و اثاثیه زیاد هستند و نیاز به جابجایی دقیق و بدون ضربه خوردن وسایل وجود دارد استفاده از خاور های سقف دار و مخصوص حمل و نقل و حمل اسباب و لوازم منزل بسیار کارکنان ساز و واجب می باشد. موسسه باربری آبشناسان بار در اسباب کشی و جابجایی اثاثیه و وسایل کم و یا دانه ای یا زمان خرید مبل و میز و غیره که سرعت و زمان بالاتری نیازمی باشد بهره بردن بیشتراز وانت و یا نیسان را سفارش می کند. در هر صورت جابجایی بار و لوازم رسالت بار آماده ارائه خدمات حمل و نقل در تکلیه مناطق شهر تهران و حتی به شهرستان ها به شهروندان محترم می باشد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان