خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری رسالت - اتوبار رسالت

تضمین بهترین خدمات در باربری رسالت توسط مجموعه صدف بار

ما در مجموعه صدف بار با برخورداری از تیمی حرفه ای و کارآزموده سعی می کنیم همواره در راستای جذب مشتری و احترام به حقوق آن، خدمات ارزنده ای را در اختیارشان قرار دهیم. از این رو در این قسمت به صورت موردی به معرفی و بررسی مهم ترین مزایای استفاده از خدمات مجموعه صدف بار در محدوده میدان رسالت خواهیم پرداخت.

 

ارائه و استفاده از بهترین ملزومات در بسته بندی کالاها در اتوبار رسالت 

یکی از مهم ترین مواردی که در خصوص بسته بندی باید به آن توجه شود، ارائه بهترین و مناسب ترین ملزومات بسته بندی است! ملزوماتی همانند چسب، کارتن، پلاستیک های حباب دار، فوم و… از بهترین و کارآمد ترین ملزوماتی هستند که توسط مجموعه صدف برای انواع اثاثیه و لوازم شما به بهترین شکل ممکن استفاده خواهند شد.

استفاده از بهترین شیوه های بسته بندی، متناسب با نوع بار در اتوبار و باربری رسالت 

ممکن است لوازم و اثاثیه ای که شما برای حمل و نقل انتخاب نموده اید، در دسته محصولات شکستنی، حساس و پر آسیب قرار بگیرند که جابجایی می تواند احتمال آسیب و یا شکست را در آن ها به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

از این رو نیروهای مجموعه صدف بار، با آموزش هایی که در مجموعه برای آن ها درنظر گرفته شده است، بدون کوچکترین آسیب و صدمه ای می توانند، انواع اثاثیه و کالاهای شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی نمایند. از این رو دیگر به هیچ عنوان نگران انواع محصولات شکستنی، شیشه ای، چوبی و…. خود نباشید.

ارسال بار با استفاده از انواع خودروهای سبک و سنگین باری به تمام نقاط تهران و شهرستان ها باربری رسالت 

بسته به نوع حجم بار، از خودروهای سبک و سنگین (وانت، کامیون، کامیونت و…) برای حمل و نقل بهتر کالاهای شما استفاده می کنیم! لازم به ذکر است که در تمامی خودروها به تعداد 50 عدد پتو وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان بسته بندی اثاثیه را کمی محکم تر نمود تا در هنگام حرکت و جابجایی عملا آسیبی به بار وارد نشود.

نکته دیگری که وجود دارد، این است که ما علاوه بر ارسال بار به تمامی نقاط تهران، می توانیم انواع بار های شما را در هر نوع حجم، ابعاد و تعدادی که قرار دارد به شهرستان نیز ارسال کنیم که هزینه آن عموما بر حسب نوع بار، تعداد، شرایط آب و هوایی و… می تواند کاملا متغییر باشد که این موضوع حتما در اختیار شما قبل از ارسال بار، قرار می گیرد.

بیمه نمودن تمامی بار ها توسط مجموعه صدف بار باربری رسالت بار

خدمت ارزنده ای که در مجموعه صدف بار وجود دارد، این است که تمامی بار های شما توسط مجموعه به صورت کامل بیمه خواهند شد! این موضوع بدان معناست که چنانچه در حین جابجایی آسیبی به اثاثیه شما وارد شود، مجموعه موظف است تا خسارت وارد شده را به صورت تمام و کمال پرداخت نمایید و یا جایگزین مناسبی برای آن در نظر بگیرد تا بتواند رضایت شما مشتریان عزیز را همواره جلب نماید.

اتوبار و باربری رسالت بار از بی نظیرترین شعبات باربری آبشناسان بار تهران در منطقه و محدوه میدان رسالت و بزرگراه رسالت تهران است که خدمات ارزنده خود را در عرصه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و ادارات با بهترین کادر متخصص ارائه می دهد.
اسباب کشی و اثاث کشی کلماتی هستند که تقریبا تمام مردم با آن آشنا هستند و حتی اگر برای یک بار هم بوده با آن برخورد کرده و اسباب کشی را انجام داده اند. اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل همچنان از کارهایی مشکل به خصوص برای خانم ها می باشد.
اتوبار و باربری رسالت بار با متکی بودن بر کادر و نیروهای متخصص و فنی خود در طول تمام 24 ساعات شبانه روز و تمامی روز های هفته آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد. اگر در طول زندگی حتی یک بار اثاث کشی را انجام داده باشید و یا نیاز به باربری و حمل بار داشته باشید حتماً سوالاتی این قبیل ذهن شما را به خود مشغول می کند که باربری ما با در نظر گرفتن همه دغدغه های مردم سعی بر انجام خدمات باربری و اسباب کشی بدون دردسر با کیفیت بالا را داشته و ارائه خدمات می نماید.
اتوبار و باربری رسالت بار از شعبات باسابقه موسسه ما در تهران به خصوص در شرق و شمال و مرکز تهران می باشد که خدمات باربری را صفر تا صد برای مشتریان انجام می دهد. خدمات صفر تا صد یعنی از جمع کردن و بسته بندی بار و وسایل و کارتن کردن لوازم و فوم پیچی و حمل بار و جابجایی و تخلیه و باز کردن وسایل و قرار دادن کلیه وسایل هرکدام در جای خودش که این کار را کاملا به صورت حرفه ای در شرکت باربری ما انجام می شود.

باربری و اتوبار رسالت تهران از شعبه های زیر مجموعه آبشناسان بار در منطقه شرق تهران با ارائه خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و بارکشی شهری و شهرستان فعال می باشد. در حمل بار و اثاثیه منزل خصوصا اثاث کشی برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم وجود ابزار و ماشین آلات مناسب امری مهم و حیاتی می باشد. و حمل بار و اتوبار رسالت بار با توجه به سابقه طولانی در عرصه جابجایی و باربری توانسته تیم های کارآمد و حرفه ای مجهز به کامیونت و کامیون حمل بار و وانت و نیسان بار در اختیار داشته باشد. باربری و اتوبار رسالت برای جلب توجه مشتریان کامیونت های جدید که دارای اتاق های حجیم و حفاظت شده است تهیه نموده است و در صورت لزوم تحویل مشتریان می دهد. در اثاث کشی مجتمع های مسکونی و شرکت ها و سازمان های اداری که مقدار و حجم اسباب و اثاثیه زیاد هستند و نیاز به جابجایی دقیق و بدون ضربه خوردن وسایل وجود دارد استفاده از خاور های سقف دار و مخصوص حمل و نقل و حمل اسباب و لوازم منزل بسیار کارکنان ساز و واجب می باشد. موسسه باربری آبشناسان بار در اسباب کشی و جابجایی اثاثیه و وسایل کم و یا دانه ای یا زمان خرید مبل و میز و غیره که سرعت و زمان بالاتری نیازمی باشد بهره بردن بیشتراز وانت و یا نیسان را سفارش می کند. در هر صورت جابجایی بار و لوازم رسالت بار آماده ارائه خدمات حمل و نقل در تکلیه مناطق شهر تهران و حتی به شهرستان ها به شهروندان محترم می باشد.

حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و حمل اجسام سنگین و خارج از استاندارد توسط افراد قدرتمند و مجرب انجام می گیرد. 

در اتوبار و باربری قیطریه بار خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل به طور استاندارد و با بیمه حوادث برای اطمینان مشتری انجام می شود. شرکت ما بنا به نظر و سلیقه شما خدمات اسباب کشی و باربری را به شکل ویژه ای عرضه می کند. ما در طول انجام حمل بار و جابجایی نظارت کامل به تمام مراحل اثاث کشی داریم. تیم اجرایی اتوبار و باربری قیطریه طبق برنامه زمانبندی شده در محل حاظر می شوند و وظایف خود را به طور کامل انجام می دهند. و لوازم و اثاثیه منزل شما به شکل کاملا اصولی و بسته شده به منزل جدیدتان حمل خواهد شد. از دیگر خدمات موسسه باربری آبشناسان حمل بار از تهران به شهرستان است که با کامیون های ویژه و پتودار با راننده های مجرب و دارای گواهینامه مخصوص و وارد به چیدمان بار به صورت منظم صورت می پذیرد.

در باربری و اتوبار قیطریه بار مدیریت و برنامه ریزی توسط مدیر گروه برای موفقیت بیشتر در انجام خدمات اثاث کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و بار های اداری و تجاری و کسب تجارب جدید در این مسیر ، هدف در هر زمینه ای باید از همان آغاز مشخص باشد تا سایر نیروهای مجموعه باربری با توجه به این هدف مشخص در راستای دستیابی به آن تمرکز کنند و تمام سعی و کوشش و تجربه خود را به اجرا بگذارند. 

در باربری و اتوبار قیطریه بار یکی از اصول و رکن های مهم در یک اسباب کشی و حمل بار بدون دغدغه و استرس استفاده از جدیدترین روش ها و تکنیک های کاربردی بر مبنای استراتژی های از قبل مشخص شده توسط متخصصین باربری و حمل و نقل است که تجربه زیادی در این باره دارند، چون که اگر تجربه و تخصص و همکاری در انجام هر کاری وجود نداشته باشد نمی توان به هدف موردنظر خود برسید.

باربری و اتوبار قیطریه بار با تکیه و تمرکز بر همکاری و همیاری و صمیمیت بین اعضاء و تجربه پرسنل خود توانسته از همان آغاز کار هدف خود را مشخص کرده و با تقسیم کار بین کادر حرفه ای و مجرب خود یک پروژه موفقی را به سرانجام برساند و باعث خوشحالی و جلب رضایت مشتریان گرامی بشود و از دلهره و استرس آنها که در زمان اثاث کشی حمل بار و لوازم منزل پیش می آید جلوگیری نماید.