باربری صادقیه - اتوبار صادقیه

مشاوره رایگان : ۴۴۳۰۰۱۹۵

درباره اتوبار صادقیه

باربری و اتوبار صادقیه بار بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را با تیمی متخصص و با استفاده از بروز ترین روش های مدرن دنیا و با استفاده از بهترین نوع لوازم بسته بندی از قبیل کارتن های حجیم و محکم و پلاستیک های ضربه گیر و سلفون های خارجی برای جلوگیری از شکستن و ضربه دیدن و کثیف شدن لوازم و وسایل شما خدمات خود را ارائه می دهد. باربری و اتوبار صادقیه دارای پرسنلی متشکل از خانم و آقا با تجارب و سلایق بالا و آموزش دیده در تمام دوره های اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و بسته بندی بار کلیه خدمات باربری را از بسته بندی و حمل بار تا چیدمان در منزل جدید را به نحو احسن انجام می دهند.

اتوبار صادقیه و باربری صادقیه و صادقیه بار اتوبار آبشناسان به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به همشهریان محترم در سطح شهر تهران بویژه در منطقه و محدوده و محله های صادقیه می باشد. با سابقه ی درخشان در زمینه ی باربری و اثاث کشی در تهران با گسترش فضاهای شهری و افزایش آپارتمان ها از یک طرف و از طرف دیگر تجمل گرایی و افزایش لوازم خانگی، اثاث کشی یا اسباب کشی به یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم و به ویژه در کلان شهرهای مانند تهران تبدیل شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید، پیانو و …. به حقیقت کار افرادی است که تخصص، تجربه، و دارای تجهیزات ویژه می باشند. اتوبار صادقیه و باربری صادقیه به شما هم وطنان اطمینان میدهد که جابه جایی وسایل و اثاثیه شما را بدون کوچکترین صدمه جابه جا خواهد کرد. این موسسه با بیش از 20 سال سابقه درخشان در مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز است. کادر ما با تجربه ی خود و با خوش اخلاقی در حمل اثاثیه ی شما نهایت دقت را خواهند داشت. حمل بار و اثاثیه صادقیه با دارابودن ماشین های باری مختلف و مجهز و کارتن های مخصوص بسته بندی، پتو و ….. از شکسته شدن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری میکند.

اتوبار صادقیه و باربری صادقیه و صادقیه بار برای حمل وسایل سنگین مانند ساید، گاو صندوق، ، تردمیل، وسایل بدنسازی و …. دارای کارگران حرفه ی می باشد که به بهترین نحو ممکن وسایل شما را جابه جا خواهند کرد. آماده ی خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته به شما مشتریان محترم در تهران است.

اتوبار صادقیه

ویژگی هایی که اتوبار و باربری صادقیه را متمایز میکند :

  • چندین سال تجربه حمل اثاثیه منزل و اداری در خدمت شما عزیزان می باشد.
  • ماشین های بارکشی این باربری متناسب با نوع بار مشتریان مجهز شده اند مثلا برای وسایل شکستنی ماشین هایی داریم که کف و دیواره های آنها با موکت و ضربه گیر پوشیده شده تا هم گرد و غبار روی وسایل شما ننشیند و هم در حین جابه جایی لوازم دچار آسیب نشوند.
  • با توجه به اثاثیه و بار مشتریان اتوبار صادقیه و باربری از وانت نیسان وانت پیکان ، خاور ۶ متری، کامیون کامیونت و سایر ماشین های باربری استفاده میکند.
  • در این موسسه بسته بندی وسایل به صورت حرفه ی و توسط کارگران مخصوص انجام میگیرد. کارگرانی ماهر و دوره دیده دارد که با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از
  • تجهیزات باربری صادقیه وسایل شما را طوری بسته بندی می کنند که شما استرسی برای حمل آن ها نداشته باشید.
  • همین حالا با صادقیه بار تماس بگیرید و با خیال راحت اثاثیه خود را درسریعترین زمان و بدون خسارت جابه جا کنید.
  • با ساختن آپارتمان های بزرگ در منطقه صادقیه و تراکم زیاد جمعیت نیاز به اتوبار صادقیه و باربری صادقیه بیشتر حس شد و با تماس مشتریان دسترسی از مرکز شهر به صادقیه نیازمند وقت زیادی بود.
  • به همین جهت حمل بار صادقیه تصمیم گرفت در جهت رفاه همشهریان عزیزمان در محله ی صادقیه شعبه ای را ایجاد کند.
  • همشهریان محدوده صادقیه جهت حمل بار و بسته بندی وسایل خود میتوانند با باربری صادقیه با شماره تماس ۴۴۳۰۰۱۹۵ تماس حاصل فرمایند.
  • نرخ اتوبار صادقیه و باربری صادقیه با توجه به درآمد اقشار جامعه تعیین میشود با توجه به اینکه عده ای از همشهریان عزیزمان که قصد اثاث کشی دارند جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند یا مستاجرین عزیز هستند لذا تصمیم گرفته است که نرخ خدمات خود را متغییر در نظر گرفته و به اقشار پایین دست جامعه تخفیف بدهد. امید است با این تصمیم کمکی هرچند ناچیز به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

اتوبار-صادقیه

بسته بندی وسایل در باربری صادقیه به چه صورتی انجام می شود؟

اتوبار صادقیه و باربری صادقیه دارای جعبه های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی است که این کار و همچنین تجربه کارگران ما به شما این مژده را میدهیم که وسایلتان بدون هیچ خسارتی جابه جا خواهند شد. همچنین ما در کف ماشین های باربری موکت و فوم قرار داده ایم تا از آسیب دیدن کف وسایل در حین اثاث کشی جلوگیری شود.

چرا اسباب کشی و باربری تخصص میخواهد و چرا اتوبار ما مدعی تخصص است؟

در باربری و اثاث کشی چند مورد مهم است. یکی حمل وسایل سنگین که با توجه به تعداد طبقات آپارتمان و جاگیر بودن وسایل نیازمند تخصص است و دیگری دقت در جابه جایی به دلیل وجود وسایل شکستنی و حساس برای بسته بندی و حمل کارگران مجرب و متخصصی دارد که مفتخر هستند طی چندین سال سابقه کاری همشهریان عزیز را راضی نگه داشته.

اتوبار صادقیه و باربری صادقیه و صادقیه بار از رانندگان ماهر و باسابقه استفاده میکند از آنجا که در امر باربری و اثاث کشی رانندگی وسیله ی باربر از حساسیت زیاد ی برخوردار است لذا به منظور مراقبت و مواظبت بار مشتریان اقدام به استخدام رانندگان ماهر و با تجربه نموده است تا شما عزیزان با خیال راحت و بدون دغدغه اثاث کشی خود را انجام دهید. رانندگان اتوبار دارای مدرک گواهینامه ی پایه یکم بوده و از تجربه ی رانندگی بالای برخوردار هستند. ما در کنار شما هستیم تا اسباب کشی و بابری بدون دردسری را تجربه کنید. با ما تماس بگیرید و دیگر برای اثاث کشی دغدغه ای نداشته باشد.

سرعت عمل و دقت کارگران و پرسنل در جهت کمتر شدن زمان اثاث کشی شما همشهریان عزیز و رفع دغدغه های شما در زمینه ی شکستن وسایل در حین جابه جایی اقدام به بکارگیری کارگران مجرب و خوش اخلاق کرده است که نهایت سعی آنها بر این است که وسایل شما را سالم جابه جا کنند و رضایت شما سروران و مشتریان عزیز را به جا بیاورند. کامیون های ما دارای کامیون های سبک و سنگین هستیم که با توجه به حجم اثاث و بار مشتریان عزیز میتوانند کامیون مورد نظرشان را که مناسب است سفارش دهند.

اتوبار در صادقیه

ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی به یاد ماندنی را در ذهن شما رقم بزنیم. اتوبار صادقیه و باربری صادقیه آماده ی حمل وسایل سنگین، حمل وسایل بدنسازی، حمل تردمیل، حمل لباسشویی، حمل یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق و … با قیمت های مناسب است. حمل این وسایل در طبقات مختلف ساختمان مبدا و مقصد به صورت ضمانتی انجام می گیرد و به شما عزیزان فاکتور و رسید تحویل داده میشود. آماده ی باربری و حمل اثاثیه شما عزیزان از تهران به شهرستان ها و از شهرستان ها به تهران می باشد.

ما مفتخریم که یکی از تنها شرکت های باربری هستیم که به صورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلی آماده ی اثاث کشی و حمل بار شما عزیزان و همشهریان در سرتاسر کشور هستیم. با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه در امر باربری و جابه جایی اثاث همشهریان کارنامه ی درخشانی دارد. شما با انتخاب باربری صادقیه و اتوبار صادقیه میتوانید از مزایای بسته بندی رایگان وسایل، تخفیف های ویژه، تحویل بارنامه و …… بهره مند شوید. برای حمل و بسته بندی بار کارگران مخصوص و کارکشته ای دارد که با بهره گیری از تجربه ی خود میتوانند وسایل و بار شما را به نحو احسن جابه جا کنند.

حمل بار صادقیه و صادقیه بار با داشتن سابقه ی باربری و اثاث کشی در اکثر نقاط تهران و داشتن کارگرهای آشنا به ساختمان ها و متخصصین بسته بندی وسایل به شما این نوید رو میدهد که باربری و اثاث کشی بی دردسر و بی دغدغه ای را خواهید داشت. اتوبار صادقیه و صادقیه بار در کنار شما خواهد بود. به ما اعتماد کنید. شما با تماس با بخش انتقادات باربری میتوانید شکایات و انتقادات خود را مطرح کنید.  در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران و ایران.

حمل بار صادقیه دارای تجهیزت بسته بندی و جعبه های مخصوص وسایل شکستنی است که توسط کارگران و پرسنل مجرب و خوش اخلاق اثاث کشی شما انجام میشود. با ما تماس بگیربد و خیال خود را راحت کنید. اثاث کشی خود را به مابسپارید. باربری و اتوبار صادقیه با شما خواهد بود. باربری و اثاث کشی تخصص ماست. کارگران ما ورزیده و متخصص بوده و ما بار شما را ضمانت میکنیم. وسایل شکستنی با دقت جابه جا میشوند.

اتوبار -در-صادقیه

اتوبار و باربری صادقیه وتخفیف ها ما برای کمک به حال مشتریان و همشهریان بی بضاعت تصمیم گرفتیم برای همشهریان مستاجر و تازه عروس و داماد هایی که قصد اثاث کشی دارند تخفیف هایی را در نظر بگیریم. متناسب با بار مشتری ماشین باربری فرستاده میشود. شما میتوانید در هنگام تماس با مشاورهای ما مشورت کرده و در مورد نوع بار، میزان بار، وزن و ….. مشورت کرده تا اتوبار صادقیه و باربری صادقیه بتواند بهترین سرویس را به شما ارایه دهد. مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. باربری حداکثر سعی خود را میکند که با به کارگیری کامیون های سبک و سنگین، کارگران کارکشته، ماهر و خوش اخلاق و وسایل بسته بندی بهترین سرویس را به شما عزیزان بدهد.

با توجه به اینکه ما در سرتاسر تهران بزرگ شعب های باربری به منظور آسان شدن و خدمت رسانی سریعتر به شما هموطنانی که قصد اثاث کشی و یا باربری را دارین را تاسیس کردیم لذا شما عزیزان پس از تماس با اتوبار صادقیه و باربری صادقیه در سریعترین زمان ممکن به خدمات و کادر متخصص ما دسترسی پیدا خواهید کرد.

کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده صادقیهان حرفه ای می باشد بارچینی در ماشین های کاملاً پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندارد محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند . استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد . انجام خدمات رسانی به مشتریان توسط وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار و باربری صادقیه با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین بعد از تماس مشتریان با شماره های ارائه شده شروع می شود .

باربری و اتوبار صادقیه در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل و شرکت ها و اسباب کشی درون شهری در سطح تهران و حومه به ویژه در منطقه و محدوده صادقیه دارای بیش از نیم قرن تجربه و سابقه درخشان می باشد.حمل و نقل درون شهری یکی از خدمات مهم شهری می باشد که قبل از هر کاری باید مجوز بارکش شهری از اتحادیه مربوطه دریافت نمایید. باربری آبشناسان بار این اقدامات را قبل از هر کاری انجام داده است و به مشتریان گرامی اطمینان خاطر میدهد که بدون استرس بار و لوازم خود را به ما بسپارید. بعد از اقدامات اولیه به خدمت گرفتن نیروهای متخصص و حرفه ای و خوش اخلاق از کارهایی مهم اتوبار و باربری می باشد.

شرکت باربری و اتوبار صادقیه و حمل بار صادقیه بار از این بابت به عزيزان نوید میدهد که برترين نیروها را به خدمت گفته تا برای رعایت حال مشتریان گام مهمی برداشته باشد. و همچنین باربری و اتوبار صادقیه کامیون های ویژه و بزرگ و موکت کاری شده و همچنین نیسان و وانت بار مخصوص اسباب کشی را برای یک اثاث کشی و جابجایی بدون دغدغه که حدود 50 دستگاه کامیون بزرگ و نیسان می باشد در اختیار دارد. و بسته بندی حرفه ای بار به صورت ویژه با لوازم و وسایل پیشرفته از دیگر خدمات باربری آبشناسان می باشد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان