باربری فاطمی - اتوبار فاطمی

مشاوره رایگان : ۸۸۵۶۷۹۰۸

اتوبار و باربری فاطمی واقع در حوالی میدان فاطمی از شعب تحت مدیریت اتوبار و باربری آبشناسان تهران آماده ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و باربری به ساکنین مناطق فوق میباشد. شرکت ما با داشتن بهترین و جدیدترین تجهیزات جهت حمل و جابجایی یکی از برترین باربری های اتحادیه تهران می باشد.

در اتوبار و باربری فاطمی بار روش کار به این صورت است که شما ابتدا با مشاورین و کارشناسان ما تماس می گیرید و بعد از مشاوره رایگان ماشین مناسب با بار و محل خود را انتخاب میکنید و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاظر می شوند و همکاران با اخلاق و باتجربه ما خدمات اسباب کشی را شروع می کنند. 

اتوبار و باربری فاطمی بار یک موسسه منصف و با انصاف می باشد که هزینه های حمل و اثاث کشی و بسته بندی را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و حتی با تخفیف ویژه برای مشتریان محاسبه می شود. شرکت باربری ما تمام کوشش خود را در جهت رضایت مشتری به کار میگیرد. برای اطلاع از نرخ و هزینه ها میتوانید با کارشناسان و مشاورین ما در شعبه مرکزی تماس بگیرید و از نرخ و کرایه ها اطلاع پیدا کنید.

خدمات شبانه روزی و 24 ساعته و بدون تعطیلی به ویژه خدمات شبانه نیرو های موسسه باربری آبشناسان باعث شده که مشتریان به موسسه حمل و نقل که انتخاب می کنند اطمینان داشته باشند و با خیال راحت لوازم و وسایل ارزشمند خود را در اختیار پرسنل باربری قرار دهند. همان طور که میدانید جابجایی و باربری از خدماتی می باشد که اگر با دقت انجام نشود مشکلات روحی و جسمی جبران نشده ای را بر جای خواهد گذاشت. تیم حرفه ای باربری و اتوبار فاطمی و حمل بار فاطمی واقف هستند که علاوه بر رعایت ایمنی در کارها شیوه های جدید تری را بکار می گیرند تا با سهولت هر چه بیشتر خدمات با سرعت بیشتری انجام شود. در موسسه حمل و نقل باربری و اتوبار فاطمی خدمات جابجایی و حمل بار و بسته بندی توسط وسایل نقلیه ایمن و استاندارد انجام میشود.

 

باربری و اتوبار فاطمی یکی از شرکت های با سابقه باربری تهران است که همیشه تخفیف هزینه ها را برای رفاه حال مشتریان به خصوص افراد بی بضاعت و مستاجرین عزیز و عروس و داماد های گرامی که تازه زندگی مشترک خود را شروع نموده اند در نظر گرفته است . در باربری و موسسه باربری آبشناسان بار همیشه متناسب با بار ماشین فرستاده می شود شما می توانید در هنگام تماس با باربری با کارشناسان ما مشاوره نماید و در مورد نوع بار و مقدار حجم بار و وزن بار مشورت نمایید تا ماشین مناسب با بار شما برای شما ارسال شود. در باربری و اتوبار آبشناسان بار بار مشاوران و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزيزان در مورد خدمات باربری و اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل هستند. شرکت ما تمام سعی خود را می کند که با به کار گیری ماشین های مناسب و کادر و نیروهای مجرب و قدرتمند و خوش اخلاق بهترین سروس و خدمات را به شما ارائه نماید.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان