خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری تهرانپارس - اتوبار تهرانپارس

کیفیت بالا در ازای خدماتی حرفه ای و منحصر به فرد در باربری تهرانپارس

ما در مجموعه صدف بار تلاش می کنیم تا با ارائه خدماتی حرفه ای بتوانیم رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح ممکن نگه داریم، از این رو ما در ادامه به معرفی خدمات مجموعه، چگونگی انجام آن ها و… می پردازیم.

استفاده از بهترین ملزومات برای بسته بندی اثاثیه منزل و یا محیط کار در اتوبار تهرانپارس

در صورت استفاده از خدمات بهترین اتوبار تهرانپارس (مجموعه صدف بار) دیگر نگران آسیب به اثاثیه و کالاهای خود نباشید چراکه ما در بهترین شرایط ممکن سعی می نماییم با استفاده از ملزومات بسته بندی ای حرفه ای همچون انواع چسب ها، انواع کارتن ها، پلاستیک های ضربه گیر و…. تمامی اثاثیه و کالاهای اصلی و مورد استفاده شما را در بهترین حالت ممکن، بسته بندی نماییم.

در اتوبار و باربری تهرانپارس با استفاده از شیوه های متنوع بسته بندی، دیگر نگران شکست بار نباشید!

یکی از مهم ترین مراحلی که بسته بندی اثاثیه منزل و یا محیط کار وجود دارد، شیوه و نوع بسته بندی است. در این خصوص شما دوستان عزیز توجه داشته باشید که ما از نیروهایی استفاده می کنیم که به صورت کامل تمامی مراحل بسته بندی را در مجموعه آموزش دیده اند! در این صورت دیگر شما به هیچ عنوان شاهد شکست و یا آسیب به بار هایتان نخواهید بود.

بیمه نمودن تمامی بار ها، حتی بار های شهرستان در باربری تهرانپارس

یکی از ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد مجموعه صدف بار، بیمه نمودن تمامی بار ها است. با استفاده از این ویژگی در صورت بروز آسیب و یا شکست احتمالی، مجموعه تمامی هزینه های ناشی از آن بار با به شما پرداخت خواهد کرد و یا محصول جدیدی را عینا با همان مشخصات برایتان فراهم می کنیم.

باربری تهرانپارس ارسال بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها

در مجموعه صدف بار، تنها و تنها ارسال بار به نقاط مختلف تهران محدود نمی شود، بلکه ما می توانیم تمامی بار های شما را در ابعاد و تعداد مختلف و متنوع از تهران به انواع شهرستان ها نیز ارسال کنیم. البته هزینه های ارسال بار به شهرستان ها نیز متفاوت و متغییر بوده و بر اساس نوع مسیر، شرایط آب و هوایی، تعداد و حجم بار و….. محاسبه می شود.

استفاده از خودروهای باربری سبک و سنگین باربری تهرانپارس

ما با بهره مندی از بهترین خودروهای باربری در انواع مختلف سبک و سنگین می توانیم هر نوع باری را به تهران و سایر نقاط مختلف ایران ارسال کنیم. در این خصوص ما از کامیون، کامیونت، نیسان، وانت و… استفاده می کنیم تا بر حسب نوع بار و تعدد آن، مناسب ترین خودرو را انتخاب کنیم.

همچنین توجه داشته باشید که درون این خودرو ها به تعداد 50 عدد پتو وجود دارد که پس از قرار دادن اثاثیه درون خودرو ها، مجدد فرایند بسته بندی انجام می شود تا در حین حرکت نیز آسیبی به محصولات وارد نشود! بنابراین ما تمامی نکات مورد توجه در خصوص بسته بندی را رعایت می کنیم.

اتوبار و باربری تهرانپارس بار از با سابقه ترین باربری ها در شرق تهران که با هدف کاستن دغدغه و استرس ناشی از حمله بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی تاسیس شده است . زمانی که شما حمل اثاثیه منزل تهرانپارس را برای اسباب کشی انتخاب می کنید دیگر نیازی نیست خودتان هیچ کاری را انجام بدهید.

باربری و اتوبار تهرانپارس تمامی خدمات را از همان شروع کار که بسته بندی بار و لوازم می باشد تا آخرین مرحله کار که چیدمان وسایل در منزل جدید می باشد را به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهند. شما می توانید در یک گوشه از خانه نظاره گر خدمات رسانی نیروهای ما خواهید بود.

اتوبار و باربری تهرانپارس بار با استفاده از کادری مجرب و ورزیده و جوان و تجهیزات پیشرفته و رانندگان آشنا به شهر تمام سعی و کوشش خود را می کند تا به غیر از رضایت مشتریان ، مشتریان جدید دیگری را هم به دست بیاورند و آن ها را هم جزو مشتریان دائم خود بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *