اتوبار تهران

به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه تهران


اتوبار تهران استفاده از بیمه باربری برای حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی در مسیر های طولانی و کوتاه الزام نموده است زیرا کسی از اتفاقات و حوادثی که ممکن است در طول مسیر و در حین اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و بار به کالا آسیب برسد خبر ندارد و با بیمه کردن می توان ای اطمینان را به وجود آورد که در صورت بروز حوادث و خسارت ضرر مالی شما جبران می گردد. باربری و اتوبار تهران بار در صورتی که تا قبل از اتمام تاریخ اعتبار بیمه نامه طبق ماده ۱۵ قانون از شرایط عمومی بیمه باربری ( واردات و صادرات ) تمام‌ یا قسمتی از محموله حمل نشده باشد بیمه گذار پیش از انقضای مدت اعتبار بیمه نامه باید درخواست تمدید بیمه را به بیمه گر ارائه تا الحاقیه مربوط به بیمه نامه را صادر نماید.

اتوبار تهران بار با فعالیت شبانه روزی و دارا بودن پرسنل قدرتمند و با اخلاق در یک جابجایی بدون دغدغه و بدون دردسر شما را همراهی می کند. زمانی که می خواهید لوازم خود را برای اسباب کشی آماده کنید بهتر است به چند مورد مهم توجه کنید. بسته بندی اثاثیه زمانی موفق میباشد. که همراه با برنامه ریزی دقیق باشد. اتوبار تهران با استفاده از جعبه های مناسب و مخصوص با ضخامت کافی و مناسب هر کالای شکستنی و غیر شکستنی و با استفاده از ضربه گیرهای خوب شما را از شکستن و له شدن و خراب شدن وسایل و لوازم منزل آسوده خاطر می نماید.

باربری و اتوبار تهران بار تمام کارهایی مربوط به حمل بار و اثاثیه منزل را با استفاده از جدیدترین شیوه های روز دنیا و با هزینه های مناسب با هدف رضايتمندی مشتریان گرامی در سریعترین زمان ممکن و با استفاده از نیروهای با تجربه و کار درست در تمام نقاط تهران و حتی باربری از تهران به شهرستان های دیگر کشور پهناور ایران عزیز را ارائه می نماید.
باربری و اتوبار تهران بار با فن آوری تخصصی و روش های پشتیبانی شده به وسیله یک کانال با در نظر گرفتن آسان تر شدن کار اسباب کشی و باربری در خدمت شهروندان گرامی می باشد. شرکت حمل بار تهران با داشتن شعبات مختلف در سطح تهران بزرگ با نام باربری و اتوبار آبشناسان بار با اخذ مجوز از اتحادیه مربوطه فعالیت مستمر و شبانه روزی را ارائه می کند.
باربری و اتوبار تهران بار با استفاده از بزرگترین و مجهزترین کامیون های سرپوشیده و موکت کاری شده برای بارهای کامل و با استفاده از نیسان و وانت بار های کفی دار و مخصوص برای بارهای کم و تکی سعی در ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و باربری بدون کوچکترین خسارات و در کمال صحت و سلامت به مردم عزیز دارد. و کلیه خدمات خود را با نهایت دقت و با بالاترین کیفیت ممکن عرصه می کند.


انجام کلیه خدمات مربوط به حمل بار و اسباب کشی و باربری با به کار گیری و ابداع جدیدترین روش ها و مقرون به صرفه و زنجیره تامین یکپارچه و رضایت تمامی مشتریان گرامی اعم از حقیقی و حقوقی توسط باربری تهران و موسسه آبشنان بار انجام می گیرد. امروزه حمل بار تهران با ارائه فن آوری تخصص و راه حل های پشتیبانی شده توسط یک شبکه در سرتاسر تهران و حتی کل ایران عزیز با هدف سهولت سازی کار باربری و اثاث کشی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.
باربری آبشناسان اولین شعبه خودرا در سال 1375 در تهران به نام باربری تهران تاسیس نمود و جزو معدود باربری های است که دارای پروانه دایم باربری از اتحادیه بارکش شهری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایی کشور می باشد و حتی اجازه حمل بار های ترافیکی از کلیه نقاط ایران دارد.
شرکت باربری آبشناساناحتمالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز فوری و سریع به خدمات باربری و اتوبار در تهران داشته باشید. این اتفاق ها بیشتر در آخر های خرداد ماه و تابستان که اوج اسباب کشی و جابجایی است پیش می آید. اتوبار تهران و باربری تهران با این شرایط کاملا آشنا و مسلط می باشد موسسه باربری ما تمامی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می نماید.
تلفن های تماس با مرکز باربری تهران و اتوبار تهران
تماس با گروه داخلی
خدمات باربری و آبشناسان بار با مسئولیت محدود
یک شرکت حمل بار و اثاثیه منزل و بسته بندی بار در منطقه می باشد.
خدمات باربری اعم از حمل و نقل داخل شهری و بین شهری و شهرستان می باشد. این موسسه در همان اوایل تاسیس سعی داشت با ارائه بهترین خدمات باربری برای اطمینان در ارائه راه حل لجستیک یکپارچه سفارشی در خدمت مشتریان گرامی باشد.
باربری تهران و اتوبار تهران دارای شعبات مختلفی در سطح استان تهران میباشد.
* حمل و نقل داخل شهری
اتوبار و باربری تهران در داخل شهری که 90 درصد مردم با در گیر هستند چه آنهای که مستاجر هستند و چه آنهایی که مالک هستند و تعویض ملک می کنند در هر صورت نیاز به باربری در سطح شهر دارند. ما در شعب خود با در اختیار داشتن جدیدترین وسایل نقلیه باربری و اتوبار که توسط کشورهای پیشرفته طراحی شده اند بهترین خدمات را ارائه میدهد. ماشین های پر سرعت و جادار و با امنیت بالا در اختیار داریم.
باربری و اتوبار تهران خدمات مربوط به بسته بندی بار و لوازم و اثاثیه منزل را نیز انجام میدهد بسته بندی نوین و عالی با تمام تجهیزات که توضیحات آن را بعدا خواهیم گفت توسط
تیم حرفه ای در باربری تهران انجام می گیرد.
* شعبات باربری تهران و اتوبار تهران
- شعبات شمال تهران : باربری و اتوبار تجریش، باربری و اتوبار زعفرانیه، باربری و اتوبار ميرداماد و...
- شعبات شرق تهران : باربری و اتوبار تهرانپارس ، اتوبار و باربری رسالت ، باربری و اتوبار پیروزی ، اتوبار و باربری نیروهوایی و...
شعبات جنوب تهران : اتوبار و باربری آزادی ، اتوبار و باربری انقلاب ، باربری و اتوبار هفت تیر و...
شعبات غرب تهران : شهران شهرزیبا جنت آباد بلوار فردوس تهرانسر پونک مرزداران دهکده المپیک و...
* بسته بندی لوازم منزل باربری تهران و اتوبار تهران
بسته بندی انواع دکوراسیون و لوازم شکستنی و ظروف کریستال و وسایل آشپزخانه به سبک و شیوه جدید و با استفاده از لوازم حفاظی نظیر نایلون های حباب دار و کارتن های حجیم و محکم توسط تیم حرفه ای موسسه حمل بار آبشناسان انجام می گیرد.
موسسه باربری آبشناسان بار در هنگام حمل کلیه بار های شما را بیمه میکند و در صورت هر گونه خسارت و شکستگی هزینه کامل به شما پرداخت می گردد.
* باربری حمل بار به شهرستان
باربری تهران وشعب مختلف آبشناسان بار در زمینه حمل بار به شهرستان به صورت ویژه با کامیون های مخصوص و بزرگ با راننده های حرفه ای و با قراداد با بیمه های دولتی بدون دردسر و دغدغه خدمات را به مشتریان گرامی در تمام شهرستان ها و تهران ارائه میدهد.

موسسه باربری ما تحت عنوان نام اتوبار و باربری آبشناسان بار تهران با چندین سال سابقه درخشان در امور حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات آماده ارائه خدمات باربری به شهروندان عزیز در تهران می باشد. حمل بار و اسباب کشی در تمام نقاط تهران را آسوده خاطر با اتوبار تهران انجام دهید. نیروهای پر قدرت و مجرب اثاث کشی شما را با نهایت دقت و صداقت انجام می دهند.
حمل اسباب و اثاثیه منزل
باربری تهران به شهرستان
بسته بندی حرفه ای بار و اثاثیه منزل
حمل جهیزیه عروس در تهران و شهرستان
جابجایی بار و اثاثیه ادارات و شرکت ها
ارائه و صدور بارنامه دولتی
صدور بیمه نامه باربری
کادر بااخلاق و توانمند
لوازم و تجهیزات اسباب کشی کامل و مدرن
از جمله ویژگی های و خصوصیات موسسه حمل بار ما می باشند.
باربری و حمل بار از تهران به شهرستان ( باربری برون شهری)
یکی از خدمات اتوبار تهران حمل بار از تهران به کلیه شهرستان های ایران می باشد که این امر با نهایت دقت و کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه مناسب توسط موسسه حمل بار آبشناسان انجام می گیرد و بار به مقصد می رسد.


 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]