به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه دولت


اتوبار دولت|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

اتوبار دولت نحوه ای حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی با تجربه ای از چندین دهه فعالیت در زمینه جابجایی و اثاث کشی به صورت داخلی (درون شهری) و برون شهری و بین شهری (شهرستان ) با استفاده از انواع وسائط نقلیه باربری اعم از ماشین های بزرگ و کوچک و ماشین های مسقف و روباز برای حمل بار های خاص انجام وظیفه می نماید. اتوبار دولت بار بیشترین دغدغه ایی که دارد این است که ما به عنوان باربری تهران با کاربرد تجاری و برند این نام فعالیت می کنیم هیچ گونه مسولیت حقوقی و کیفری متوجه مجموعه ما در این موسسه نشود و جهت بهره مندی مشتریان از بهترین شیوه های حمل و نقل در کشور استفاده می کند.

باربری و اتوبار دولت سریعترین و امین ترین موسسه حمل بار در تهران است که از نخستین مرحله اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها که بسته بندی و جمع کردن لوازم می باشد تا آخرین مرحله که انتقال اثاث به داخل کامیون و در انتها چیدمان بار در منزل جدید است را برای شما عزيزان با نهایت دقت و اطمينان انجام می دهد.

باربری و اتوبار دولت با ماشین های سرپوشیده و موکت کاری شده و ویژه که بسیار دقیق و سریع و با کیفیت کار باربری و اثاث کشی را انجام می دهد. موسسه ای ما با توجه به اهمیتی که برای لوازم و اثاثیه شما قائل می باشد با کیفیت ترین اسباب کشی را با بهترین تجهیزات برای شما خوبان انجام می دهد. 

باربری و اتوبار دولت جهت انجام هرچه بهتر کارها از نیروهای باتجربه و خوش اخلاق و قدرتمند استفاده می کند تا رضایت مشتری که سر مشی ما می باشد جلب شود. از خدمات دیگر ما حمل بار و اثاثیه از تهران به شهرستان های دیگر کشور می باشد که با توجه به طولانی بودن مسافت این خدمات با ماشین های مخصوص اثاث کشی و راننده های ویژه جهت چیدمان بار جهت جلوگیری از خسارات و صدمات حین حمل انجام می گیرد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]