اتوبار زعفرانیه

به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه زعفرانیه


باربری و اتوبار زعفرانیه خوش نام ترین باربری در شمال تهران که تمامی خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی و بسته بندی و باربری تهران به شهرستان را در منطقه و محدوده و محله زعفرانیه و کلیه نقاط تهران با افتخار انجام می دهد. 

باربری و اتوبار زعفرانیه برای حفاظت و جلوگیری از خسارت ناشی از حوادث غیر منتظره تمام بارها را با استفاده ار بیمه نامه باربری در شرکت های بیمه معتبر بیمه می نماید تا اگر در زمان حمل و جابجایی و در طول مسیر اتفاقی از قبیل واژگون شدن کامیون و آتش سوزی و حوادث دیگر افتاد خسارات مشتری جبران شود. 

باربری و اتوبار زعفرانیه بار با بیش از در دهه سابقه و تجربه در عرصه حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات با کادر مجرب و خوش اخلاق آمادگی خود را جهت ارائه انواع خدمات باربری و حمل و نقل و اثاث کشی و مشاوره اعلام می کند. 

موسسه باربری آبشناسان بار برای بسته بندی کالا و اثاثیه منزل جهت ارسال بار نخست کادر متخصص بسته بندی باربری با تمامی لوازم مورد نیاز به محل اعزام شده و تمام لوازم شخصی و ظرف و ظروف و چینی آلات و لباس و اشیا قیمتی را بسته بندی می کنند. بسته بندی لوازم شکستنی مهمترین مرحله بسته بندی است و باید این بارها باید با دقت بسته بندی نمود. موسسه باربری آبشناسان بار در سریعترین زمان ممکن پرسنل و وسیله نقلیه را به محل ارسال می نماید زیرا دارای شعبات مختلف و مختص هر منطقه می باشد و نزدیک ترین سرویس آماده را برای شما می فرستد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]