به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه قلهک


اتوبار قلهک|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

باربری و اتوبار قلهک بار با در اختیار داشتن پرسنل ماهر و خوش اخلاق در کلیه مناطق تهران برای همشهریان گرامی آسان ترین و بهترین اسباب کشی و حمل اثاث را ارائه میدهند که بعدا از آن به خوبی و نیکی یاد کنند. حمل لوازم سنگین و حساس با ضمانت 100 درصد بدون کوچکترین خسارت و صدمه انجام می گیرد. 

در باربری و اتوبار قلهک بار با آموزش تعدادی از نیروهای خود جهت باز و بسته کردن و رکلاژ درب یخچال های ساید بای ساید و وسایل دیگر دیگر جای نگرانی برای اسباب کشی در ساختمان های با راه پله های کوچک و باریک را نگذاشته است و نیروهای ماهر و آموزش دیده در چنین مواقعی اقدام به باز کردن لوازم و اثاثیه بزرگ می کنند و به راحتی و بدون آسیب جابجا می نمایند. 

باربری و اتوبار قلهک بار با اعزام کارگر متخصص باربری به محل برای تخلیه بارهای که از شهرستان ها به تهران آمده و یا برای جابجایی بین طبقات و واحدهای داخل ساختمان و بارهای که نیاز به کامیون و ماشین باربری ندارند از نگرانی و دغدغه شما می کاهد چون دیگر شما مجبور به آوردن کارگر نا وارد و غریبه ندارید. موسسه باربری ما قبل از حمل بار و اثاثیه اقدام به بسته بندی بار و کالاهای مشتریان می نماید و کلیه لوازم را به صورت حرفه ای بسته بندی می نماید تا از شکستن و خسارت در حین حمل و حرکت جلوگیری شود.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶