به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه ملاصدرا


اتوبار ملاصدرا|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

اتوبار ملاصدرا قدمت و تاریخچه ای طولانی در حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل و ادارت را دارد. مسئله ای حمل و نقل همواره یکی ا دغدغه های بشر بوده است. راه ها و وسائط نقلیه از رکن های اصلی حمل و نقل هستند. در گذشته برای حمل و نقل از خود انسان ها کمک می گرفتند اما به مرور و با افزایش نیاز افراد راه ها و جاده های بیشتری بوجود آمدند. باربری و اتوبار ملاصدرا بار در کنار این امتیازات استفاده از وسایل نقلیه پیشرفته برای حمل و نقل مسیرهای زمینی را در نظر گرفته است. و اسناد زیادی در زمینه ی حمل بار وجود دارد که مهمترین آن مربوط به حمل درون شهری می باشد. و در این زمینه با استفاده از تجربیات خود بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

باربری و اتوبار ملاصدرا با کسب سالها تجربه و سابقه در حوزه باربری و حمل اثاثیه و بار توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و عالی در منطقه و محدوده بلوار ملاصدرا تهران به یک باربری نامدار و با کیفیت تبدیل و پاسخگویی مشتریان گرانقدر باشد. و با تجربه در امر بسته بندی لوازم و استفاده از ماشین و خودروهای باربری مخصوص مسقف و روباز در شبانه روز جوابگوی نیازهای شما باشد. 

باربری و اتوبار ملاصدرا در تهران کلیه فعالیت های مربوط به حوزه باربری و حمل بار برای ادارات و بیمارستان ها و منازل با امنیت کامل انجام میدهد. وجود منازل و ساختمان های زیاد در این منطقه به ناچار نیازهای باربری در این محدوده را ایجاب نموده است. اثاث کشی های منازل و یا باربری لوازم سنگین تا تعمیرگاه و یا حمل بار و لوازم منزل خریداری شده از فروشگاه های لوازم خانگی تا منزل همگی توسط باربری ما انجام می شود. 

در باربری و اتوبار ملاصدرا بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل با آخرین متد روز و به روش کشورهای خارجی انجام می شود. لوازم پس از بسته بندی به صورت کامل با سلفون پیچیده می شود تا بسته ها و چسب ها باز نشوند. بسته بندی مخصوص سیستم ها و وسایل الکتریکی به گونه ای است هیچ آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]