به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه ملاصدرا


اتوبار ملاصدرا|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

باربری و اتوبار ملاصدرا با کسب سالها تجربه و سابقه در حوزه باربری و حمل اثاثیه و بار توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و عالی در منطقه و محدوده بلوار ملاصدرا تهران به یک باربری نامدار و با کیفیت تبدیل و پاسخگویی مشتریان گرانقدر باشد. و با تجربه در امر بسته بندی لوازم و استفاده از ماشین و خودروهای باربری مخصوص مسقف و روباز در شبانه روز جوابگوی نیازهای شما باشد. 

باربری و اتوبار ملاصدرا در تهران کلیه فعالیت های مربوط به حوزه باربری و حمل بار برای ادارات و بیمارستان ها و منازل با امنیت کامل انجام میدهد. وجود منازل و ساختمان های زیاد در این منطقه به ناچار نیازهای باربری در این محدوده را ایجاب نموده است. اثاث کشی های منازل و یا باربری لوازم سنگین تا تعمیرگاه و یا حمل بار و لوازم منزل خریداری شده از فروشگاه های لوازم خانگی تا منزل همگی توسط باربری ما انجام می شود. 

در باربری و اتوبار ملاصدرا بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل با آخرین متد روز و به روش کشورهای خارجی انجام می شود. لوازم پس از بسته بندی به صورت کامل با سلفون پیچیده می شود تا بسته ها و چسب ها باز نشوند. بسته بندی مخصوص سیستم ها و وسایل الکتریکی به گونه ای است هیچ آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶