به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه هفت تیر


اتوبار هفت تیر|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

باربری و اتوبار هفت تیر برای رفاه حال مشتریان و انجام هرچه بهتر کار باربری در حین حمل بار و اسباب کشی خدمات خود را هر کدام به نوبت به اجرا می گذارد. شرکت ما نحوه بسته بندی صحیح وسایل را به صورتی که اثاثیه منزل و لوازم هنگام جابجایی تا رسیدن به مقصد هیچ گونه آسیبی نبیند را به شما آموزش می دهد.
باربری و اتوبار هفت تیر همچنین برای آسودگی خاطر و پیش گیری از خسارات مشتریان با هزینه مناسب و مقرون به صرفه آماده ارائه خدمات باربری و اثاث کشی و حمل لوازم منزل می باشد. با گذشت زمان و پهناورتر شدن عرصه شهر ها و پیچیده تر شدن مسیر ها و خیابان های درون شهری فعالیت های باربری و حمل و نقل اهمیت بیشتری در زندگی روزمره پیدا کرده است.
باربری و اتوبار هفت تیر اقدام به معرفی مختصری فعالیت های حمل بار و باربری درون شهری خود در محدوده ها و منطقه های مختلف تهران می کند که در این قسمت توضیحاتی در مورد باربری و اتوبار در این منطقه داده می شود .
هفت تیر نام میدانی است در مرکز شهر تهران که از شمال به بزرگراه مدرس از جنوب به خیابان مفتح واز غرب به خیابان کریم خان منتهی شده است که در اطراف میدان هفت تیر با توجه به استراتژی منطقه دارای بازارچه های مختلفی می باشد و به همین دلیل جزء مناطق شلوغ شهر تهران می باشد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]