اتوبار ونک

به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه ونک


اتوبار ونک|۸۸۵۶۷۹۰۸|اتوبار تهران

اتوبار ونک اثاثیه منزل و اسباب کشی را هرچه سریعتر با تضمین بدون خرابی و خسارت و قبل از پیش آمدن سوال در این‌مورد برای شما به مقصد مورد نظر خودتان‌می رساند. چون بعضی مواقع حمل بار و اثاثیه به مکان های دورتری منتقل می شود. باربری و اتوبار ونک بار امروزه یک نوع بیمه تحت عنوان بیمه باربری به وجود آورده که جهت اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات در هنگام حمل شهری و شهرستان صادر می شود و طبق این نوع بیمه بیمه گر متعهد می شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار در صورت خسارت در حین اسباب کشی و حمل بار تمام خسارت به مشتری و صاحب کالا پرداخت می گردد.

اتوبار ونک
موسسه حمل بار اتوبار ونک با نیم قرن سابقه درخشان با کادر مجرب و متخصص در محدوده میدان ونک در مرکز و شمال تهران با استفاده از بهترین شیوه اسباب کشی اقدام به ارائه خدمات باربری و اثاث کشی منزل می نمایند.
باربری و اتوبار ونک برای تمام پروژه های حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل که باعث محافظت و جلوگیری از صدمه دیدن لوازم و وسایل شما می شود را انجام می دهد. بسته بندی شامل وسایلی مانند مبلمان و یخچال و لباسشویی و... میباشد. یک بسته بندی خوب می تواند سرعت در اثاث کشی را بالا ببرد و همچنین سرعت چیدمان لوازم منزل در منزل جدید را افزایش می دهد.
بسیاری از شرکت ها موسسه اتوبار ونک را برای حمل بار و اثاثیه خود انتخاب می کنند به همین خاطر باربری و اتوبار ونک افرادی را مختص جهت حمل بار شرکت ها انتخاب نموده است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]