به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه آزادی


باربری آزادی

|۴۴۳۰۰۱۹۵|اتوبار تهران

اتوبار و باربری آزادی بار جهت حمل و جابجایی بار های بسیار بزرگ و حجیم با انواع مختلف از کانتینر و کفی خدمات خود را ارائه می دهد. و همچنین مجهز به انواع ماشین های مختلف خاور و کامیونت در مدل ها و مارک های مختلف از جمله خاور بنز، ایسوزو، هیوندا، بادیسان و ... جهت حمل و جابجایی با و اثاثیه مشتریان گرامی با تجهیزات کامل می باشد. اتوبار و باربری آزادی بار با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی و جابجایی انواع بار و اثاثیه و لوازم و کالا در تمام نقاط تهران به صورت کامل می باشد، و همه بارها را اعم از اقلام ریز و درشت توسط این شرکت حمل می شود.

باربری آزادی
شرکت حمل و نقل باربری آزادی در منطقه و محدوده خیابان و میدان آزادی تهران با نیروهای ماهر و کار آزموده جهت انجام خدمات باربری و اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی در تمام نقاط تهران و شهرستان ها در حال فعالیت می باشد.
شرکت اتوبار و باربری آزادی اکنون خدمات حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی شرکت ها و دفاتر کار و جابجایی کالا را برای کسانی که می خواهند منزل و یا دفتر کار خود را جابجا کنند ارائه می نماید. باربری ازادی به جهت کیفیت انجام خدمات و به صرفه بودن امکانات حمل بار آزادی بار رضایت شهروندان را جلب نموده است. اتوبار و باربری آزادی به همین خاطر برای شرکت های که تا حالا در زمینه حمل بار و اثاثیه و کالا و اسباب کشی و بسته بندی با ما همکاری نموده اند شناخته شده است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]