باربری آبشناسان/ اتوبار آبشناسان /آبشناسان بار
شعبه باربری اتوبار اقدسیه یکی از با سابقه ترین باربری های تهران است که جهت حمل بار و اثاثیه منزل و شرکت های اداری و تجاری بوده است. باربری آبشناسان تهران دارای یک شرکت مرکزی با کارشناسان و منشی ها و دفتر مدیریت میباشد که تحت نظر اتحادیه دولتی است این اتوبار دارای کامیون های موکتدار و اتاق های بزرگ و کوچک که داخل هر کامیون به اندازه کافی پتو و ضربه گیر برای پیچیدن و بسته بندی اثاثیه و لوازم وجود دارد.باربری آبشناسان علاوه بر کامیون دارای نیسان و وانت بارها ی مخصوص میباشد.
اتوبار آبشناسان دارای انواع بیمه های باربری جهت بیمه بار در داخل شهر و خارج شهر می باشد. که این بیمه باربری با کمترین هزینه بار شما را جهت اتفاقات غیرپیش بینی شده بیمه میکند.

اتوبار اقدسیه بهترین و مطمئن ترین خدمات باربری را به شما ارائه می دهد

اتوبار و باربری اقدسیه بار با استفاده از پرسنل باتجربه و خوش برخورد جزو بهترین باربری های فعال در سطح تهران می باشد که بدون وقفه و بدون تعطیلی فعالیت حرفه ای می کند. و خدمات خود را با روش های پیشرفته و به روز جهانی به مشتریان عرضه می کند تا مشتریان احساس یک اسباب کشی آرام و بدون دغدغه داشته باشند. 

مزیتی که اتوبار و باربری اقدسیه بار نسبت به سایر همکاران دارا می باشد داشتن حدود سه دهه سابقه درخشان در زمینه اثاث کشی و حمل بار و نیروهای کاربلد و بسته بندی های تخصصی و ضمانتی کالاها و لوازم منزل و اسباب کشی با امنیت بالا و رعایت نکات ایمنی. نیرو های حرفه ای ما از ابتدا تا انتهای کار جهت سالم رساندن و تحویل بار و وسایل در مقصد شما را همراهی می کنند. 

در اتوبار و باربری اقدسیه بار هزینه ها و قیمت های مناسب طبق تعرفه ای اتحادیه با تخفیف های ویژه و پایین تر از نرخ باربری های دیگر به مشتری ارائه می شود. اگر می خواهید یک اسباب کشی بدون دردسر و بدون دغدغه را داشته باشید یکی از انتخاب های شما می تواند باربری ما باشد.