به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه امیر آباد


باربری امیر آباد|۸۸۵۶۷۹۰۸|اتوبار تهران

اتوبار و باربری امیرآباد بار با مدلسازی و استقرار مکانی مجتمع های رفاهی و خدماتی سراسر ایران و تیر پارک ها که مکان های هستند در جاده های اصلی و آزاد راه ها و بزرگراه ها جهت ارائه خدمات مورد نیاز رانندگان و وسایل نقلیه به صورت متمرکز احداث گردیده است. اتوبار و باربری امیرآباد بار با طراحی و مدل سازی ممیزی و نگهداری از تاسیسات جانبی راه ها و جاده ها به عنوان یک سرمایه ملی و با صرف هزینه های هنگفتی احداث میشوند. و این تاسیسات کاربرد های مهمی دارند و به صورت گسترده و مستمر مورد استفاده قرار می گیرند. و لذا مطالعه روش ها د شیوه های محافظت و حراست و نگهداری این تاسیسات از مسائل روز صنعت حمل و نقل می باشد.

اتوبار و باربری امیر آباد با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و نوین باربری و حمل بار و اثاثیه منزل و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله موسسه های برتر و نامدار باربری و اتوبار در تهران است که بیشتر فعالیت خود را در زمینه اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و اسباب کشی و بسته بندی بار را در منطقه و محدوده امیراباد شمالی و امیرآباد جنوبی و مرکز تهران تمامی نقاط دیگر ارائه می نماید.

اتوبار و باربری امیرآباد جزو باربری های با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و تهران به شهرستان است که همیشه مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری از اولویت های کاری موسسه می باشد.از آنجا که حمل بار شهری و جاده ای با مسئولیت های فراوانی همراه می باشد و این احساس مسئولیت در شرایطی است که مشتریان و کارگزاران فرمايان شرایط ویژه ای را تجربه می کنند و دارای دغدغه و استرس هستند روش درست خدمات رسانی می تواند کمی از این استرس و فشار را بکاهد.ما در باربری امیراباد معتقدیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی است و از این بابت قدردان کارگران و نیروهای زحمتکش خود هستیم. بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه بر عهده بگیریم. بخشی از فعالیت شرکت اتوبار و باربری امیرآباد خدمات حمل بار و اثاثیه از تهران به شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از کالاهای تجاری ، مواد اولیه ، کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات ، وسایل نقلیه و اثاثیه منزل و... است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]