به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه اکباتان


باربری اکباتان|۴۴۳۰۰۱۹۵|اتوبار تهران

اتوبار و باربری اکباتان با توجه به تعداد طبقات برج های شهرک اکباتان اقدام به استخدام کارگران و نیروهای پرقدرت و توانمند جهت انجام خدمات اسباب کشی و حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل در منطقه و محدوده و شهرک اکباتان نموده است. خدمات حمل و نقل و اثاث کشی ضمن صورت گرفتن جابجایی از مبدا به مقصد ارتباط مستقیمی با هزینه و نرخ دارد که این هزینه می تواند شامل کرایه ماشین و دستمزد کارگر و وسایل و لوازم و تجهیزات بسته بندی و لوازم استفاده شده برای امنیت بار و... می باشد. 

شرکت اتوبار و باربری اکباتان خدمات درون شهری و حومه و باربری برون شهری و به طور کل حمل بار و اثاثیه منزل به تمامی نقاط کشور را انجام می دهد. و در راستای امنیت بالا به همراه سرعت و هزینه های معقول و به صرفه می کوشد تا رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید و بر اعتماد آنها و اعتبار شرکت ما بیفزاید. 

شرکت حمل بار اتوبار و باربری شهرک اکباتان طی سالها سابقه و تجربه در امر باربری با داشتن سرویس ها و ماشین های مجهز و جدید و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز تمام خدمات باربری و حمل بار و اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و بسته بندی بار به صورت حرفه ای را ارائه می دهد. باربری و اتوبار شهرک اکباتان در غرب تهران در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶