باربری اکباتان - اتوبار اکباتان

مشاوره رایگان : ۴۴۳۰۰۱۹۵

باربری و اتوبار اکباتان بار در شهرک اکباتان در هنگام اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل با آگاهی کامل از اوضاع خانه و لوازم و تسلط به امورات و دارا بودن صبر و حوصله در زمان جابجایی و اثاث کشی کلیه خدمات را به بالاترین کیفیت ارائه میدهد. باربری و اتوبار اکباتان بار شهرک تحت نام صدف بار همیشه بیشترین اطلاعات را در رابطه با اسباب کشی و امورات مربوط به آن را کسب می کند و این اطلاعات با استفاده از کارشناسان و مشاورین خبره و مجرب میسر می‌شود تا در حین حمل بار و جابجایی هم صاحب خانه و هم شرکت باربری آرامش کاملی داشته باشد.

در باربری آبشناسان  و شعبه اتوبار اکباتان کارگران ماهر و متخصص در حمل بار و خوش اخلاق و ورزیده می باشد که اثاث کشی منزل را با خیال راحت برای مشتریان انجام میدهد در باربری فردوس رانندگان متخصص در بارچینی و چیدمان بار در داخل ماشین می باشد که این رانندگان دارای مهارت زیاد و سابقه زیاد در رانندگی آماده حمل بار به شهرستان ها را دارد اتوبار آبشناسان دارای مشاوران و کارشناسان رایگان جهت مشاوره جهت بسته بندی و بارچینی و بازدید اثاثیه منزل می باشد که قبل از حمل بار و بعد از حمل بار در خدمت مشتریان عزیز میباشد . باربری آبشناسان دارای کارگران بسته بندی متخصص آقا و خانم می باشد. که از انواع وسایل بسته بندی و سلفون و فوم و ضربه گیر و کارتن های 5لایه و 3لایه استفاده می کند. اتوبار و باربری آبشناسان با ارائه گزینه های متعدد بسته بندی و ارائه بهترین سرویس های جابجایی و با داشتن ماهرترین کارگران فعال و با سابقه کار در چندین سال پیاپی توانسته بر قله های ترقی در صنعت باربری و جابجایی را پیموده. و با استراتژی های جدی گامی بلند تر به آینده بردارد. مدیریت چنین باربری بر عهده ریاستی مقتدر بوده که با برنامه ریزی دقیق و تقسیم کار عادلانه بین تیم مربوطه رضايتمندی آن ها را جلب کرده و همین امر باعث شده تک تک افرادی که در این باربری کار می کنند با جون و دل به کار پرداخته تا با تلاش و پشتکار خود موفقیت های را به این باربری هدیه نمایند. اتوبار و باربری آبشناسان به صورت تمام وقت آنلاين دارای تقسيم بندی از قبیل کارتن های حمل مواد یخ زده دارای آسایش کم نظیر و خدمات ظریف و ماندگار و کارتن های حمل یخچال و لباسشویی و لوازم شکستنی آشپزخانه و ... می باشد.

در شعبه اتوبار اکباتان بهترین خدمات باربری به شما ارائه می شود 

حمل و جابجایی انواع بارهای سنگین و سبک اعم از یخچال های ساید بای ساید و گاوصندوق و پیانو و... و بارهای لوازم و اثاثیه منزل را در منطقه و محدوده شهرک اکباتان و مناطق اطراف شهرک اکباتان را به صورت حرفه ای بسته بندی و جابجا می نماید. باربری و موسسه باربری آبشناسان بار برای حمل بار های سبک از وانت بار و نیسان به صورت درون شهری و برون شهری استفاده می کند. در باربری و اتوبار اکباتان در شهرک اکباتان هزینه ای حمل و جابجایی با وانت و نیسان بار پایین تر از سایر حمل و نقل های دیگر می باشد.

باربری اکباتان بار در شهرک اکباتان جهت بالا بردن امنیت در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل برای چینی آلات جعبه های ویژه ای را برای شما آماده می کند تا هر وسیله ای را دقیق و منظم با اندازه مشخص در جای خود قرار بگیرد. و برای پر کردن فضای خالی بین لوازم و کیپ شدن کارتن ها از حوله و پارچه های نرم و فوم و روزنامه استفاده می شود. باربری شهرک اکباتان بار بعد از بسته بندی کامل کلیه بار و وسایل ، اثاثیه منزل را به ترتیب اندازه و وزن توسط افراد بارچین در پشت ماشین های مخصوص حمل اثاثیه منزل اعم از خاور و کامیون و کامیونت های بزرگ و مسقف و وانت و نیسان که همگی موکت کاری شده اند و دارای سیستم های استاندارد هستند قرار می گیرند.

اتوبار و باربری اکباتان با توجه به تعداد طبقات برج های شهرک اکباتان اقدام به استخدام کارگران و نیروهای پرقدرت و توانمند جهت انجام خدمات اسباب کشی و حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل در منطقه و محدوده و شهرک اکباتان نموده است. خدمات حمل و نقل و اثاث کشی ضمن صورت گرفتن جابجایی از مبدا به مقصد ارتباط مستقیمی با هزینه و نرخ دارد که این هزینه می تواند شامل کرایه ماشین و دستمزد کارگر و وسایل و لوازم و تجهیزات بسته بندی و لوازم استفاده شده برای امنیت بار و... می باشد. 

شرکت اتوبار و باربری اکباتان خدمات درون شهری و حومه و باربری برون شهری و به طور کل حمل بار و اثاثیه منزل به تمامی نقاط کشور را انجام می دهد. و در راستای امنیت بالا به همراه سرعت و هزینه های معقول و به صرفه می کوشد تا رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید و بر اعتماد آنها و اعتبار شرکت ما بیفزاید. 

شرکت حمل بار اتوبار و باربری شهرک اکباتان طی سالها سابقه و تجربه در امر باربری با داشتن سرویس ها و ماشین های مجهز و جدید و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز تمام خدمات باربری و حمل بار و اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و بسته بندی بار به صورت حرفه ای را ارائه می دهد. باربری و اتوبار شهرک اکباتان در غرب تهران در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان