به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه دولت


باربری دولت|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

اتوبار و باربری دولت از با سابقه ترین باربری های تهران با ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سطح شهر تهران به خصوص در محدوده خیابان دولت سابق ( شهید کلاهدوز ) در منطقه شریعتی تحت مدیریت باربری آبشناسان بار فعالیت می نماید.
باربری دولت بار با داشتن پرسنلی مجرب اعم از کارگران خوش اخلاق و قدرتمند و رانندگان با تجربه و کارشناسان خبره کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و جابجایی را به زیبا ترین و بهترین شکل ممکن انجام می دهد. و از تمام دغدغه ها و استرس های ناشی از اثاث کشی و مستاجری برای شما عزیزان جلوگیری می کند.
اتوبار و باربری دولت با ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و ارسال کادر حرفه ای خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار تلاش می کند تا خاطره ای به یاد ماندنی از یک باربری بی دردسر را برای شما به جا بگذارد. موسسه ما در حوزه خدمات باربری و اتوبار آبشناسان بار طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. وقت شناسی و خوش قولی از خصوصیات بارز شرکت باربری ما می باشد. سرویس باربری اعم از کارگران و کامیون طبق تایمی که مشتری با باربری رزرو نموده سر موقع در محل حضور پیدا می کنند.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]