باربری ستارخان

۴۴۳۰۰۱۹۵ | اتوبار تهران


اتوبار و باربری آبشناسان بار در منطقه ستارخان


باربری ستارخان|۴۴۳۰۰۱۹۵ |اتوبار تهران

باربری ستارخان

اتوبار و باربری ستارخان با بکارگیری کارکنان و کادر با اخلاق و مجرب و حرفه ایی جهت ارائه ای خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران و شهرستان ها در خدمت شهروندان گرامی می باشد.
در باربری ستارخان انجام تمامی خدمات اثاث کشی از بسته بندی و جمع آوری گرفته تا حمل و مراحل چیدمان در داخل منزل جدید را برای شما عزیزان به بهترین روش ممکن انجام می گیرد. ارائه مشاوره رایگان تلفنی و اعزام کارشناس به محل برای اعلام هزینه و ماشین مناسب قبل از رزرو سرویس از خدمات مخصوص ما برای مشتریان محترم می باشد.

باربری ستارخان ارائه دهنده کلیه خدمات اثاث کشی و اسباب کشی منزل و شرکت ها در منطقه و محدوده ستارخان تهران با سالها سابقه فعالیت در امر حمل و جابجایی و بسته بندی بار و اثاثیه منزل می باشد.باربری و اتوبار ستارخان به مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد. شما عزيزان از همان ابتدا که با شرکت باربری آبشناسان بار تماس میگیرید از خدمات این موسسه به طور کامل برخوردار می شوید. در ابتدا وقتی با تلفن مربوط به باربری ستارخان تماس می گیرید برای شما یک مشاوره کامل در رابطه با حمل بار و اثاثیه و چگونگی سهل شدن کار باربری و اتوبار به شما ارائه می شود. افراد مشاور کاملا خوش اخلاق و خوش برخورد بوده و از تمام اطلاعات باربری آگاهی کامل دارند و به تمام سوالات شما در این مورد پاسخ خواهند داد. و مشاورین در انتها نرخ و قیمت باربری ستارخان را نسبت به کار و خدمات را به شما خواهند داد.و در صورت توافق زمان حمل بار با موسسه باربری آبشناسان بار را برای اثاث کشی مشخص می کنند.

 

موسسه باربر آبشناسان بار بزرگترین شرکت حمل و نقل درون شهری در تهران با ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و ادارات می باشد.
یکی از خدمات بارز اتوبار و باربری آبشناسان عقد قرارداد رسمی و صدور بارنامه دولتی است که به مشتریان ارائه می شود و کلیه موارد باربری اعم از هزینه ها ( کرایه ماشین و دستمزد کارگر) و تضمین های کار و تعداد کارگران و ساعت و زمان معین شده توسط متصدی دفتر اتوبار و باربری ستارخان در آن قید و مهر و امضا می شود و در صورت هرگونه اختلاف در انتهای کار توسط افراد و رییس دفتر موسسه حمل بار آبشناسان پیگیری و اعمال خواهد شد.

 

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]