به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه سهروردی


باربری سهروردی|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

باربری سهروردی

اتوبار و باربری سهروردی پیشرو در تمامی خدمات گروه باربری آبشناسان بار در سطح تهران آماده سرویس دهی خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری و اسباب کشی با خاور ، کامیون ، نیسان و وانت بار در شهر و به شهرستان و متخصص در باز و بسته کردن درب یخچال های ساید بای ساید و معمولی ، تخت های کاناپه شو و تردمیل با کادر مجرب و با سلیقه آماده ارائه خدمات می باشد. 

اتوبار و باربری سهروردی با توجه به متغیر بودن هرروز امکانات و تجهیزات باربری همچنان تلاش می کند تا خود را با تجهیزات و امکانات به روز مجهز کند و بهترین خدمات را به شما عزيزان ارائه نماید. شعبه فعال با کادر خوش اخلاق و ماهر و تعداد کافی ماشین می تواند هر نوع بار و کالا و اثاثیه را با خاطری آسوده جابجا کند.

اتوبار و باربری سهروردی با امکانات مجهز در جهت رفاه حال مشتریان گرامی می کوشد تا در زمینه باربری و جابجایی و حمل اثاثیه و اثاث کشی راحت و اطمینان خاطر باشید. شرکت ما با نیروهای حرفه ای و نیرومند و جوان و با تمام امکانات آماده ارائه کلیه خدمات باربری و حمل اثاثیه منازل و ادارات با سابقه درخشان بدون حتی یک لحظه تعطیلی می باشد. ما با افتخار اعلام می کنیم که در بین تمام باربری ها بهتر و با کیفیت تر و سریعتر خدمت رسانی را انجام می دهیم.

 

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶