به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه سیدخندان


باربری سیدخندان|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

 

اتوبار و باربری سیدخندان بار به صورت شبانه روزی با چندین سال سابقه در خدمات بسته بندی اقلام ریز و درشت ، حمل و نقل و باربری جابجایی بار و اسباب کشی آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی می باشد. نیروها و پرسنل باربری ما با بهره گیری از تجارب خود آماده اند تا آنچه در توان دارند در اختیار عزیزان قرار دهند.
در اتوبار و باربری سید خندان بار سرعت عمل و استفاده از کادر مجرب و ورزیده که کار اصلی آنها حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی می باشد و استفاده از تجهیزات و ماشین های پیشرفته شاخص اصلی می باشد زیرا مشاهده شده طبق مقررات اتحادیه تایم 3 ساعته برای یک سرویس جابجایی با مشتری قرار داد شده و این زمان به صورتی طولانی و مشتری برای هر یک ساعت آن متحمل هزینه های زیادی می گردد لذا باربری آبشناسان بار مفتخر است با استفاده از کارگران مجرب و دست پاک سرعت و اطمینان از عدم خسارت به اثاثیه شما را ضمانت می نماید.
در اتوبار و باربری سید خندان بار بسته بندی بار و اثاثیه منزل به صورت حرفه و با استفاده از کارتن های بزرگ و محکم و پلاستیک های حبابدار و ضد ضربه و سلفون طوری لوازم بسته بندی می شود که کوچکترین خسارات و صدمه در هنگام حمل و جابجایی به بار و اثاثیه وارد نمی شود.

 

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]