خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری طرشت - اتوبار طرشت

باربری و اتوبار طرشت یکی دیگر از شعب مناطق زیر مجموعه باربری آبشناسان در منطقه غرب تهران است که فعالیت و خدمات خود را در کلیه نقاط تهران الاخصوص در محله و محدوده های طرشت برای اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل انجام می دهد. و برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان خدمات خود را با تخفیف ویژه و ارزان تر از جاهای دیگر ارائه می دهیم. 

باربری و اتوبار طرشت خدمات بسته بندی حرفه ای بار و لوازم را انجام می دهد تا اگر مشتری زمان و توان بسته بندی اثاثیه را نداشته باشد با خیال آسوده خدمات بسته بندی را سفارش بدهد و پرسنل باربری ما با انواع جعبه ها ، فوم های ضربه گیر و حبابدار و… در محل حاظر شوند و لوازم را کامل ببندند. 

باربری و اتوبار طرشت با تخصص و سابقه چند ساله که در زمینه باربری و اثاث کشی دارد شما را تا انتهای اسباب کشی همراهی کند و لوازم شما را به منزل جدید برساند. ما افتخار داریم که مشتریان گرامی ساکن هر منطقه و محله ای از تهران باشند شعبه مخصوص و نزدیک در همان محله را انتخاب کنند.

اتوبار و باربری طرشت خدمات خود را در زمینه اسباب کشی و حمل بار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی برای اطمینان خاطر و رفاه حال مشتریان با کیفیت عالی انجام می دهد. جابجایی و حمل بار و اثاثیه منزل جزو خدماتی است که اگر با دقت انجام نشود مشکلات مادی و معنوی و روحی زیادی به بار می آید. تیم حرفه ای اتوبار و باربری طرشت علاوه بر رعایت اصول ایمنی در هنگام جابجایی شیوه های جدیدتری را برای اجرای خدمات باربری در نظر می گیرد تا کارها با سرعت و بهینه تر هرچه تمام تر انجام شود. در شرکت ما خدمات اثاث کشی و حمل و نقل توسط وسایل ایمن و استاندارد انجام می شود. که شامل کامیون مسقف پتودار و وانت بار و نیسان برای حمل درون شهری و برای حمل اثاثیه منزل و جهیزیه عروس استفاده می شود.

اتوبار و باربری طرشت اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و شرکت ها و بسته بندی بار را با نیروهای متخصص و مجرب انجام میدهد تا استرس در فشار ناشی از اثاث کشی به مشتریان گرامی وارد نشود. ما کتاب ها و لوازم و اثاثیه ریز شما را در کارتن های مخصوص و دسته دار می چینیم و تمامی وسایل شکستنی ازجمله آینه و شمعدان و لوازم حساس دیگر را با فوم و چسب بسته بندی می کنیم تا آسیبی به آنها وارد نشود.