باربری زعفرانیه

به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه ظفر ۲۲۱۴۹۰۶۵


اتوبار و باربری ظفر بار بزرگترین ناوگان باربری و حمل بار تهران با نیم قرن سابقه درخشان در ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و ادارات و اسباب کشی در محله و محدوده ظفر و تمامی نقاط تهران در خدمت هم وطنان گرامی می باشد.
اتوبار و باربری ظفر با داشتن کارگران متخصص و حرفه ای و خوش اخلاق و با تجربه بار و اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترين نحو بدون هیچ استرس و دردسری از مبداء بارگیری و در مقصد و مکان جدید تخلیه می نماید.
با مشاورین و کارشناسان ظفر بار تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر و نمونه ما بهره مند شوند. کلیه خدمات ما به صورت 24 ساعته و کاملا حرفه ای و تخصصی به مشتریان ارائه می شود. اتوبار و باربری ظفر با ارائه بسته مخصوص حمل رختخواب ، کارتن های حمل لباس ، کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم رخت و لباس و ارائه خدمات بسته بندی به سبک کشور های خارجی با فوم و بابل رپ و استرج بهترین بسته بندی بار و لوازم منزل را انجام می دهد. یکی دیگر از خدمات حمل بار و اثاثیه ظفر باربری از تهران به شهرستان با استفاده از کامیون های مخصوص و جادار و بیمه و بارنامه دولتی توسط راننده های خبره است .

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶