به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه فرمانیه


باربری فرمانیه|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

در موسسه حمل بار اتوبار و باربری فرمانیه برنامه ریزی و مدیریت برنامه ها توسط مدیر مجموعه باربری باعث شده که کارها و خدمات با نظم خاصی انجام بگیرد. تبسم رضایت تمامي مشتریان نشان تلاش و کوشش ثمر بخش تیم حرفه ای باربری میباشد. ما روزهای سخت و دشوار اسباب کشی همراه شما هستیم تا بدون استرس بار و اثاثیه منزل خود را حمل کنید. 

با یک تماس با اتوبار و باربری فرمانیه در کوتاه ترین زمان ممکن با ارسال نیروهای مجرب و متعهد به محل اقدامات لازم از قبیل بسته بندی ، جمع کردن ، حمل به داخل کامیون ، بارچینی و نصب و چیدمان در منزل جدید انجام می گیرد. اگر قصد اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل خود را دارید بهتر است قبل از هر کاری از خودتان سوال بپرسید که خودتان می توانید کار بسته بندی را انجام دهید، چند نفر کارگر از باربری سفارش دهید و سوالاتی از این قبیل که به راحت تر کردن کارها به شما کمک می کند.

در اتوبار و باربری فرمانیه به غیر از حمل اثاثیه منزل حمل و جابجایی انواع لباس ها و لباس های مجلسی با کارتن های مخصوص حمل لباس انجام می شود ما با استفاده از چوب رختی و چوب لباسی مناسب جهت جلوگیری از چین و چروک شدن لباس ها در حین باربری و حمل و در طول مسیر تا رسیدن به مقصد این کار را برای شما انجام می دهیم.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]