باربری مطهری - اتوبار مطهری

مشاوره رایگان : ۲۲۱۴۹۰۶۵

اتوبار و باربری مطهری با سابقه چندین ساله خود در عرصه باربری خدمات حمل اثاثیه را با بهترین کیفیت با کادر مجرب و ورزیده در تهران به ویژه در محدوده و منطقه خیابان مطهری در مرکز تهران و همچنین در سرتاسر مناطق تهران به اجرا در می آورد. اتوبار و باربری مطهری با دارا بودن کارگران متخصص و مجرب و آشنا به موقعیت آپارتمان ها و ساختمان ها در سراسر تهران به شما نوید می دهد که اسباب کشی و حمل بار و جابجایی بی دردسر و بی دغدغه را برای شما به ارمغان بیاورد. موسسه ما در کنار شما خواهد بود به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید. شما می توانید با تماس با بخش انتقادات و پیشنهادات و بخش مدیریت کلیه نظرات و شکایات و پیشنهادات خود را به ما گوشزد نمایید تا به آنها رسیدگی شود.
اتوبار و باربری مطهری بار دارای لوازم و تجهیزات مخصوص بسته بندی مانند جعبه های مخصوص و ضخیم و حجیم برای وسایل شکستنی می باشد که به وسیله کادر بسته بندی بار شرکت وسایل و اثاثیه منزل شما با دقت بسته بندی می شود.

باربری و اتوبار مطهری به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه و باکیفیت به کلیه همشهریان گرامی در تمام نقاط تهران و شهرستان های اطراف امکان رزرو اینترنتی به صورت آنلاين در بهره مندی از خدمات اسباب کشی و حمل و جابجایی بار و لوازم و اثاثیه منزل و بسته بندی بار را در سایت خود فراهم آورده است. در همین راستا شما می توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاين ضمن برخورداری از از مزایا و شرایط ویژه زمان اثاث کشی را به نظر خودتان انتخاب کنید . کافیست با شماره تلفن 88567908 تماس بگیرید . باربری و اتوبار مطهری و حمل بار مطهری به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود. یکی از تنوع های موسسه باربری آبشناسان داشتن تعداد زیاد مشتریان است. در اتوبار مطهری بار احترام ویژه ای برای مشتریان قائل می باشد.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان