باربری نیاوران - اتوبار نیاوران

مشاوره رایگان : ۲۲۱۴۹۰۶۵

اتوبار و باربری نیاوران بار یکی از مورد اعتماد ترین شرکت های حمل و نقل در شمال تهران با ارائه بهترین خدمات حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و باربری در تمام نقاط تهران و شهرستان ها میباشد. خدمات ما با بهترین کیفیت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی با بهترین نفرات خوش برخورد و مجرب به هموطنان گرامی ارائه داده می شود.

در اتوبار و باربری نیاوران بار مشتریان امورات اثاث کشی و حمل بار و اثاثیه خود را با خاطری آسوده به ما می سپارند و خدمات باربری را از صفر تا صد برای شما انجام می دهیم یعنی از بسته بندی بار و لوازم و جمع کردن تا حمل بار و لوازم منزل به داخل کامیون و باز کردن وسایل در منزل جدید کامل و بدون دردسر و خسارت انجام می شود.

اتوبار و باربری نیاوران خدمات حمل بار به شهرستان ها را با کامیون و کامیونت های مخصوص و vip و دارای ضربه گیر و موکت کاری شده انجام میدهد و از نیسان و وانت بار برای حمل بار های کم و تکی استفاده میشود و کلیه ی این خدمات را با اخذ بیمه باربری تحت پوشش شرکت های معتبر بیمه می کند و از خسارات احتمالی جلو گیری می کند.

 

 

باربری و اتوبار نیاوران بار اسباب کشی ایمن و مطمئن و هزینه مناسب را با سالها تجربه در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل بدون تعطیلی به تمامي مناطق تهران و شهرستان ها حاضر به خدمت گذاری به مردم شریف تهران می باشد. شرکت تهران باربری با تمامی تجهیزات و نیروهای خود اعم از کامیون و کامیونت و نیسان و وانت همراه کارگر و بی کارگری با افراد مجرب و مسلط به خیابان ها و محله های تهران با بسته بندی منظم و اصولی در خدمت مشتریان می باشند.
باربری و اتوبار نیاوران و حمل بار نیاوران با استفاده از تجهیزات به روز دنیا و پرسنل خوش اخلاق و متعهد و استفاده از فنون پیشرفته در باربری های تخصصی و حمل لوازم سنگین و اثاث کشی منزل و ادارات به خوبی عمل می کند.
باربری و اتوبار نیاوران بهترین گزینه برای حمل حرفه ای و بدون دردسر بار و اثاثیه به صورت شبانه روزی است. مشاورین رایگان را برای بازدید و کارشناسی به محل اعزام می کند. و کارگر بسته بندی را قبل از اسباب کشی برای بسته بندی بار ارسال میکند.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان