خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری نیاوران - اتوبار نیاوران

ارائه پلن های قیمتی و رقابتی در مقایسه با سایر باربری های دیگر در باربری نیاوران

یکی از مزایای قابل توجه ای که در باربری صدف وجود دارد، ارائه قیمتی بی نظیر و ارزان در مقایسه با سایر باربری های دیگر است. از این رو ما سعی می کنیم در کنار خدمات ایده آل باربری، از نظر قیمتی نیز تعرفه مناسبی را برای شما در نظر بگیریم.

ریز ترین نکات موجود در بسته بندی را رعایت می کنیم در اتوبار و باربری نیاوران

در تیم صدف بار تمامی نیروهایی که به منطقه فرستاده می شوند دوره های بسته بندی را در خود مجموعه پشت سر گذاشته اند تا با بهترین روش ها و ترفند های بسته بندی، بتوانند از ریز ترین و با ارزش ترین وسایل شما محافظت کنند.

به این دلیل که در اکثر خانه ها و محیط های کاری وسایل و اثاثیه ای وجود دارد که از نظر قیمت و قدمت دارای ارزش قابل توجه ای هستند که در صورت عدم بسته بندی مناسب می تواند در حین اثاث کشی به آن صدمه وارد شود، از این رو ما با رعایت تمام نکات مورد نیاز در خصوص بسته بندی کالاها، می توانیم از هرگونه خطر و بروز حادثه در این اثاثیه جلوگیری کنیم.

استفاده از رانندگانی مجرب و حرفه ای باربری نیاوران

بدون شک شیوه انتقال بار یکی از مهم ترین مراحل اثاث کشی است که ما در مجموعه صدف بار با برخورداری از مجرب ترین راننده ها در خودروهای سبک و سنگین سعی نموده ایم شرایط مناسب و ایده آلی را برای شما عزیزان فراهم کنید تا بار هایتان در سلامت کامل به مقصد برسد. همچنین برای انتقال بار با توجه به حجم بار از کامیون، خاور، ایسوزو، هیوندا، تریلی، نیسان و وانت استفاده می کنیم.

قرار دادن انواع پتو و ضربه گیر درون خودروها در اتوبار نیاوران

یکی از ایده آل ترین خدماتی که مجموعه صدف برای شما عزیزان در نظر گرفته است، وجود 50 عدد پتو مختلف در قسمت بار خودرو است که استفاده از آن ها پس از بسته بندی و قرار دادن در قسمت بار می تواند به سلامت آن ها کمک قابل توجه ای داشته باشد. همچنین مجدد از پلاستیک های حباب دار برای بسته بندی محکم تر اثاثیه استفاده می شود.

ارسال بار به شهرستان و ارائه قیمتی مناسب 

از دیگر خدمات مجموعه صدف بار می توان به ارسال بار به تمامی شهرستان های تهران و ایران اشاره نمود که نرخ قیمت گذرای آن نیز به صورت دقیق و توافقی قابل اجرا می باشد. از مهم ترین مواردی که می تواند در قیمت گذاری بار به شهرستان تاثیر گذار باشد، شرایط آب و هوایی ،مسیر، نوع مسیر، حجم بار، نوع بار و…. است.

بیمه نمودن تمامی بار ها {حتی بار های شهرستان}

ما در مجموعه صدف متعهد می شویم که تمامی بار های شما را بیمه خواهیم نمود! بیمه نمودن به این معنا است که اگر در صورت جا به جایی صدمه ای به بار و یا اثاثیه شما وارد شود، مجموعه هزینه آن را پرداخت کرده و یا محصول جدیدی را جایگزین اثاثیه قبلی خواهد نمود.

اتوبار و باربری نیاوران بار یکی از مورد اعتماد ترین شرکت های حمل و نقل در شمال تهران با ارائه بهترین خدمات حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و باربری در تمام نقاط تهران و شهرستان ها میباشد. خدمات ما با بهترین کیفیت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی با بهترین نفرات خوش برخورد و مجرب به هموطنان گرامی ارائه داده می شود.

در اتوبار و باربری نیاوران بار مشتریان امورات اثاث کشی و حمل بار و اثاثیه خود را با خاطری آسوده به ما می سپارند و خدمات باربری را از صفر تا صد برای شما انجام می دهیم یعنی از بسته بندی بار و لوازم و جمع کردن تا حمل بار و لوازم منزل به داخل کامیون و باز کردن وسایل در منزل جدید کامل و بدون دردسر و خسارت انجام می شود.

اتوبار و باربری نیاوران خدمات حمل بار به شهرستان ها را با کامیون و کامیونت های مخصوص و vip و دارای ضربه گیر و موکت کاری شده انجام میدهد و از نیسان و وانت بار برای حمل بار های کم و تکی استفاده میشود و کلیه ی این خدمات را با اخذ بیمه باربری تحت پوشش شرکت های معتبر بیمه می کند و از خسارات احتمالی جلو گیری می کند.

باربری و اتوبار نیاوران بار اسباب کشی ایمن و مطمئن و هزینه مناسب را با سالها تجربه در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل بدون تعطیلی به تمامي مناطق تهران و شهرستان ها حاضر به خدمت گذاری به مردم شریف تهران می باشد. شرکت تهران باربری با تمامی تجهیزات و نیروهای خود اعم از کامیون و کامیونت و نیسان و وانت همراه کارگر و بی کارگری با افراد مجرب و مسلط به خیابان ها و محله های تهران با بسته بندی منظم و اصولی در خدمت مشتریان می باشند.
باربری و اتوبار نیاوران و حمل بار نیاوران با استفاده از تجهیزات به روز دنیا و پرسنل خوش اخلاق و متعهد و استفاده از فنون پیشرفته در باربری های تخصصی و حمل لوازم سنگین و اثاث کشی منزل و ادارات به خوبی عمل می کند.
باربری و اتوبار نیاوران بهترین گزینه برای حمل حرفه ای و بدون دردسر بار و اثاثیه به صورت شبانه روزی است. مشاورین رایگان را برای بازدید و کارشناسی به محل اعزام می کند. و کارگر بسته بندی را قبل از اسباب کشی برای بسته بندی بار ارسال میکند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]