خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری ونک - اتوبار ونک

باربری ونک در بسیاری از اوقات اجازه استفاده از وسایل مختلف حمل کالا در بیمه نامه داده می شود و در نتیجه اثاثیه و لوازم منزل و کالا ها با کامیون وانت و یا وسائط نقلیه های دیگر حمل می شود. و به همین علت این گونه بیمه نامه ها مورد درخواست متصدیان حمل بار می باشد اعتماد آنها را بیشتر می کند. اتوبار و باربری ونک بار چنانچه کالا و لوازم و وسایل تمام مسیر حمل را با یک وسیله نقلیه بپیماید، بارنامه مربوط به آن با یک وسیله حمل صادر می شود و در نتیجه بیمه نامه هم بر همان اساس صادر می گردد. رشته بیمه های حمل بار و کالا به عنوان یکی از بخش های فنی شرکت های بیمه در بر گیرنده رشته های بیمه ای حمل کالا می باشد.

اتوبار و باربری ونک بار با مدیریت قوی و کادری مجرب و منسجم دارای برنامه ریزی دقیق و تقسيم کار بین گروه خدمات باربری و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات را به نحو احسن به هموطنان گرامی ارائه می دهند. تیم متخصص در محل حاظر شده و بدون معطلی فعالیت خودشان را انجام می دهند. 

در اتوبار و باربری ونک بار همکاری و روحیه بالای گروه سرعت و دقت خاصی به کارها می بخشد و کار مربوط به بسته بندی و جمع کردن لوازم منزل با کیفیت عالی انجام می شود. برای این کار از امکانات و تجهیزات استاندارد و پیشرفته استفاده می شود. رضایت از خدمات و کار باربری و نیروهای ما را می توان از چهره مشتری ببینید و همین راضی بودن باعث افزایش مشتریان می شود. 

در اتوبار و باربری ونک بار حمل تخصصی بار های بزرگ و سنگین و غیر استاندارد از قبیل گاوصندوق های اداری و خانگی ، یخچال های ساید بای ساید ، دستگاه ورزشی های تردمیل باشگاهی و خانگی و پیانو و … با نیروهای قدرتمند و خبره با ماشین های مخصوص بدن هیچ گونه آسیب و خسارت به لوازم و اثاثیه و یا صدمه به بدن کارگران انجام می شود. 

اتوبار و باربری آبشناسان دارای ماشین های حمل بار و باربری که همگی استاندارد کافی برای یک اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و اداری دارا هستند به خصوص کامیون و کامیونت ها که همگی به طور مرتب قسمت کانتینر آنها موکت کاری شده تا از آسیب های احتمالی که ممکن از در طول مسیر حمل بار به خصوص در جاده و خیابان های نا هموار و پیچ ها پیش بیاید جلوگیری می کند معمولا راننده ها چیدمان داخل کانتینر ماشین را انجام می دهند که با حرفه و تخصص خودشان نقش زیادی در سالم ماندن لوازم و وسایل دارند.

اتوبار ونک اثاثیه منزل و اسباب کشی را هرچه سریعتر با تضمین بدون خرابی و خسارت و قبل از پیش آمدن سوال در این‌مورد برای شما به مقصد مورد نظر خودتان‌می رساند. چون بعضی مواقع حمل بار و اثاثیه به مکان های دورتری منتقل می شود. باربری و اتوبار ونک بار امروزه یک نوع بیمه تحت عنوان بیمه باربری به وجود آورده که جهت اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات در هنگام حمل شهری و شهرستان صادر می شود و طبق این نوع بیمه بیمه گر متعهد می شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار در صورت خسارت در حین اسباب کشی و حمل بار تمام خسارت به مشتری و صاحب کالا پرداخت می گردد.

موسسه حمل بار اتوبار ونک با نیم قرن سابقه درخشان با کادر مجرب و متخصص در محدوده میدان ونک در مرکز و شمال تهران با استفاده از بهترین شیوه اسباب کشی اقدام به ارائه خدمات باربری و اثاث کشی منزل می نمایند.

باربری و اتوبار ونک برای تمام پروژه های حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل که باعث محافظت و جلوگیری از صدمه دیدن لوازم و وسایل شما می شود را انجام می دهد. بسته بندی شامل وسایلی مانند مبلمان و یخچال و لباسشویی و… میباشد. یک بسته بندی خوب می تواند سرعت در اثاث کشی را بالا ببرد و همچنین سرعت چیدمان لوازم منزل در منزل جدید را افزایش می دهد.

بسیاری از شرکت ها موسسه اتوبار ونک را برای حمل بار و اثاثیه خود انتخاب می کنند به همین خاطر باربری و اتوبار ونک افرادی را مختص جهت حمل بار شرکت ها انتخاب نموده است.