به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه ونک


باربری ونک|۸۸۵۶۷۹۰۸|اتوبار تهران

اتوبار و باربری ونک بار با مدیریت قوی و کادری مجرب و منسجم دارای برنامه ریزی دقیق و تقسيم کار بین گروه خدمات باربری و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات را به نحو احسن به هموطنان گرامی ارائه می دهند. تیم متخصص در محل حاظر شده و بدون معطلی فعالیت خودشان را انجام می دهند. 

در اتوبار و باربری ونک بار همکاری و روحیه بالای گروه سرعت و دقت خاصی به کارها می بخشد و کار مربوط به بسته بندی و جمع کردن لوازم منزل با کیفیت عالی انجام می شود. برای این کار از امکانات و تجهیزات استاندارد و پیشرفته استفاده می شود. رضایت از خدمات و کار باربری و نیروهای ما را می توان از چهره مشتری ببینید و همین راضی بودن باعث افزایش مشتریان می شود. 

در اتوبار و باربری ونک بار حمل تخصصی بار های بزرگ و سنگین و غیر استاندارد از قبیل گاوصندوق های اداری و خانگی ، یخچال های ساید بای ساید ، دستگاه ورزشی های تردمیل باشگاهی و خانگی و پیانو و ... با نیروهای قدرتمند و خبره با ماشین های مخصوص بدن هیچ گونه آسیب و خسارت به لوازم و اثاثیه و یا صدمه به بدن کارگران انجام می شود. 

اتوبار و باربری آبشناسان دارای ماشین های حمل بار و باربری که همگی استاندارد کافی برای یک اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و اداری دارا هستند به خصوص کامیون و کامیونت ها که همگی به طور مرتب قسمت کانتینر آنها موکت کاری شده تا از آسیب های احتمالی که ممکن از در طول مسیر حمل بار به خصوص در جاده و خیابان های نا هموار و پیچ ها پیش بیاید جلوگیری می کند معمولا راننده ها چیدمان داخل کانتینر ماشین را انجام می دهند که با حرفه و تخصص خودشان نقش زیادی در سالم ماندن لوازم و وسایل دارند.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶