باربری و اتوبار صدف بار | ۴۴۳۰۰۱۹۵

 
 

باربری و اتوبار صدف بار برای رفاه حال همشهریان گرامی و صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان در هر محله و منطقه از تهران شعبه ایی با مرکزیت صدف بار در یک موقعیت جغرافیایی که تمامی مناطق همجوار را را تحت پوشش قرار دهد دایر نموده است. تا در هر زمان و مکان در کوتاهترین و سریعترین زمان ممکن و بنا به درخواست مشتری اقدام به اعزام ماشین و نیرو بنماید.

اتوبار و باربری صدف بار با در نظر گرفتن و جلب رضایت مشتری و پیشبرد اهداف خود و همچنین افزودن بر تعداد مشتریان سالیانه کلیه خدمات خود را با بهترین کیفیت و به وسیله زبده ترین نیروهای مجرب و با مجهزترین تجهیزات و ماشین های موکت کاری شده و ویژه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل به سرانجام می رساند.

باربری و اتوبار صدف بار با داشتن سال ها تجربه و قدمت و تلاش در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب کشی و جابجایی در تهران به صورت حمل و نقل شهری و شهرستان با موفقیت پله های ترقی را پیموده است. پرسنل و نیروهای مجرب و حرفه ایی ما با کمک و همکاری همدیگر همراه با مدیریت مدیر مجموعه سعی داشته همواره بهترین و با کیفیت ترین خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه بدهد.

اتوبار و باربری صدف بار در تهران با فعالیت و کوشش شبانه روزی و داشتن کادر با تجربه و با اخلاق در حوزه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و حمل بار بدون دغدغه و دردسر شما همشهریان گرامی را همراهی می کند. مجموعه صدف بار تهران قبل از انجام اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بسته بندی حرفه ایی را با استفاده از کارتن های ضخیم و چند لایه و مخصوص و پلاستیک های ضربه گیر و همچنین توسط نیروهای خبره و کارآزموده و بسته بند کار تمام لوازم و اثاثیه منزل و ادارات جمع و بسته بندی می شود تا از هرگونه خسارات و آسیب و ضربه در هنگام حمل بار جلوگیری به عمل بیاید.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]