به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


در منطقه پاسداران


باربری پاسداران|۲۲۱۴۹۰۶۵|اتوبار تهران

باربری پاسداران همراه و همیار شما در تمام مراحل اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و جابجایی به صورت رزرو آنلاین می باشد، به این صورت شما ابتدا وارد وب سایت می شوید و بعد از مطالعه محتویات و مطالب منتشر شده در سایت در انتهای صفحه وب در تلفن همراه یا سیستم خودتان می توانید مراحل رزرو را انجام‌ بدهید. باربری پاسداران با کارشناسان ویژه حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی آماده است که در صورت لزوم و آمادگی مشتریان خدمات اسباب کشی و باربری در تمام مناطق تهران و مشاوره به شهروندان گرامی را به صورت حرفه ایی ارائه نماید.

اتوبار و باربری پاسداران با بیش از سه دهه سابقه درخشان و با مجوز و عضویت رسمی از اتحادیه حمل و نقل شهری تهران با نام اتوبار آبشناسان قبول حمل و نقل اثاثیه منزل و ادارات در تمام نقاط تهران و شهرستان ها و بخصوص در منطقه و محدوده پاسداران می باشد. باربری آبشناسان بار طی سالهای اخیر با کسب رضایتمندی مشتری و بدون هیچ گونه شکایت و نارضایتی جزو برترین ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری جهت خدمت رسانی به هم وطنان عزیز از طرف اتحادیه صنف باربری برگزیده شده است.
اتوبار و باربری پاسداران سریع ترین و بزرگترین ماشین های داخل شهری و شهرستان را با امکانات ویژه جهت خدمات اسباب کشی و حمل بار در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد. کلیه ماشین های شرکت کاملا عایق بندی و موکت کاری شده هستند و برای جلوگیری از کوچکترین آسیب و خسارت به وسایل و کاملا ایمن و بی خطر می باشند.
در اتوبار و باربری پاسداران بار با تخصصی ترین نیروها و نظم کاری و سرعت در عمل و صرفه جویی در وقت و با هزینه های مناسب خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی انجام می شود. ما متعهدیم که جهت ارائه بهترین خدمات کنار شما باشیم. شعار ما اطمینان ، آسایش ، آرامش و رضایتمندی شما عزيزان می باشد.

 

 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]