باربری پاسداران - اتوبار پاسداران

مشاوره رایگان : ۲۲۱۴۹۰۶۵

باربری پاسداران همراه و همیار شما در تمام مراحل اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و جابجایی به صورت رزرو آنلاین می باشد، به این صورت شما ابتدا وارد وب سایت می شوید و بعد از مطالعه محتویات و مطالب منتشر شده در سایت در انتهای صفحه وب در تلفن همراه یا سیستم خودتان می توانید مراحل رزرو را انجام‌ بدهید. باربری پاسداران با کارشناسان ویژه حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی آماده است که در صورت لزوم و آمادگی مشتریان خدمات اسباب کشی و باربری در تمام مناطق تهران و مشاوره به شهروندان گرامی را به صورت حرفه ایی ارائه نماید.

اتوبار و باربری پاسداران با بیش از سه دهه سابقه درخشان و با مجوز و عضویت رسمی از اتحادیه حمل و نقل شهری تهران با نام اتوبار آبشناسان قبول حمل و نقل اثاثیه منزل و ادارات در تمام نقاط تهران و شهرستان ها و بخصوص در منطقه و محدوده پاسداران می باشد. باربری آبشناسان بار طی سالهای اخیر با کسب رضایتمندی مشتری و بدون هیچ گونه شکایت و نارضایتی جزو برترین ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری جهت خدمت رسانی به هم وطنان عزیز از طرف اتحادیه صنف باربری برگزیده شده است.
اتوبار و باربری پاسداران سریع ترین و بزرگترین ماشین های داخل شهری و شهرستان را با امکانات ویژه جهت خدمات اسباب کشی و حمل بار در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد. کلیه ماشین های شرکت کاملا عایق بندی و موکت کاری شده هستند و برای جلوگیری از کوچکترین آسیب و خسارت به وسایل و کاملا ایمن و بی خطر می باشند.
در اتوبار و باربری پاسداران بار با تخصصی ترین نیروها و نظم کاری و سرعت در عمل و صرفه جویی در وقت و با هزینه های مناسب خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی انجام می شود. ما متعهدیم که جهت ارائه بهترین خدمات کنار شما باشیم. شعار ما اطمینان ، آسایش ، آرامش و رضایتمندی شما عزيزان می باشد.

 

ویژگی های اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران با دارا بودن وسائط نقلیه مختلف اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و بهره گیری از پرسنل و کادر های ویژه هنگام اعزام نیرو کار به محل مورد سفارش و دارای مجوز رسمی از اتحادیه بارکش شهری تهران میباشد. و این عضو بودن در اتحادیه باعث آسودگی خیال شما از نظر کیفیت کار و اطمینان خاطری برای مشتری از همه نظر خواهد شد. باربری و اتوبار پاسداران بار به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می نماید که باربری مورد نظر خود را از داشتن پروانه و مجوز بسنجید و مراقب شرکت های غیر مجاز و بدون برند و آزاد کار باشید چون این شرکت های مذکور با خرید غیر قانونی و بدون محل خط های تلفن ثابت و دایورد روی گوشی موبایل و ایجاد یک سایت در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و رزرو سرویس نموده و در انتها با دوز و کلک هزینه های هنگفتی از مردم‌ میگیرند و به هیچ وجه جواب اعتراض ها را نمی دهند.

باربری و اتوبار پاسداران همراه با سابقه کار در پروژه های بزرگ باربری و اسباب کشی و حمل بار در تمام مناطق تهران همراه با شعبات متعدد در نزدیکی محل زندگی شما شماره تلفن های رند باربری و جهت تماس آسان در خدمت مشتریان گرامی می باشد. روش خدمات رسانی در باربری و اتوبار پاسداران این شرکت دارای چارت و برنامه ریزی دقیق به همراه جدول زمان بندی دقیق برای انواع بسته بندی و تقسیم کار بین تیم و گروه باربری برای یک اثاث کشی به صورت حرفه ای همراه باشد. باربری و اتوبار پاسداران و حمل بار پاسداران برای بالا بردن ضریب ایمنی در حمل و جابجایی لوازم و اثاثیه کارتن های مخصوصی را برای وسایل شما تدارک دیده تا هر وسیله به صورت دقیق و متناسب با ابعاد و اندازه خود در جای خود قرار بگیرند. باربری و اتوبار پاسداران برای پر نمودن فضای بین وسایل داخل کارتنها از حوله های نرم و فوم های ضربه گیر و روزنامه استفاده می کنند.

 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان