به وب سایت اتوبار و باربری آبشناسان بار خوش آمدید


اتوبار و باربری آبشناسان بار


حمل بار با وانت و نیسان

اتوبار و باربری آبشناسان در زمینه ی حمل بار و لوازم با نیسان بار و وانت بار در تمام مناطق تهران و حمل بار به شهرستان ها به شهروندان ارائه خدمات می نماید. تعرفه ی قیمت و کرایه حمل با نیسان و وانت باردر داخل شهر و به شهرستان در اتوبار و باربری آبشناسان طبق مصوبه ی اتحادیه می باشد.

یکی از شاخه های فعالیت اتوبار و باربری آبشناسان به غیر از کامیون و خاور و کامیونت جابجایی با وانت و نیسان می باشد. حمل بار به شهرستان با نیسان و وانت بار جهت بارهای کم حجم و وزن آن کمتر از حد کامیون باشد انجام می پذیرد.آبشناسان بار با در اختیار داشتن ناوگان نیسان های شهرستان با قیمت های مناسب همراه با بارنامه و بیمه نامه رایگان آماده ی خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. نیسان بار ها و وانت بار ها برای حمل و نقل در داخل شهر و به شهرستان ها به صورت حرفه ایی و ضمانت شده همراه با رانندگان مجرب و آشنا به تمامی مسیرهای پر ترافیک و کم ترافیک و تفکیک دقیق مسیرها و عبور از مسیرهای کم پیچ و خم و برای حمل وسایل سبک و وسایلی که به صورت خرده ریز میباشند آماده ارائه خدمت می باشند. نیسان ها و وانت بارها در اتوبار و باربری آبشناسان هم به صورت مسقف و هم به صورت روباز که بعد از بارگیری اقدام به کشیدن چادر برای جلوگیری از ورود باد و باران و برف به داخل بار می کنند. نیسان و وانت رو باز برای بارگیری بارهایی که دارای ارتفاع بیشتری باشند و از حیطیه نیسان های مسقف خارج باشد استفاده می شود.

دیگر نیاز به منتظر ماندن در خیابان جهت گرفتن وانت بار و نیسان بار برای جابجایی و حمل و انجام امورات باربری نیست. اتوبار آبشناسان و باربری آبشناسان و آبشناسان بار با هدف رفع تمام نیازها در زمینه جابجایی بار، با ارائه خدمات وانت بار و نیسان بار در تهران گام دیگری در جهت رفاه حال شما در جابجای و اسباب کشی و حمل اثاثیه ارائه میکند.شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت رزرو وانت بار و نیسان تلفنی برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسبا کشی و حمل بار و جابجایی های خود داشته باشید.

شما به راحتی میتوانید با حمل بار آبشناسان تماس بگیرید وانت بار یا نیسان وانت را بصورت تلفنی هماهنگ کنید. ما برای حمل و نقل در تهران با وانت و نیسان آماده ایم. ارائه وانت تلفنی و نیسان وانت تلفنی آبشناسان بهمراه کارگرهای مجرب و خبره کار آزموده

وانت بار و نیسان بار آبشناسان برای حمل درون شهری و برون شهری همراه با کارگران حرفه ای و خبره در راستای تحقق آرمان ها و اهداف موفق در جهت دستیابی به بهترین پک ها برای یک اثاث کشی تمامی روال کارهای مخصوص به یک جابجایی به صورت زمانبندی شده و در ساعات مشخص به اتمام می رسد و بین اعضای گروه یک نظم ویژه و همکاری زیادی برقرار می باشد این نظم بین نیروها باعث شده مشتری از تمامی مراحل کار رضایت کامل را داشته و با خاطری آسوده تمامی کارهای باربری و حمل بار و جابجایی را به اتوبار و باربری آبشناسان بسپارد.

وانت بار : وانت بار جزو حمل و نقل برون شهری و درون شهری می باشد . وانت بار دارای انواع مختلف می باشد . وانت پیکان با ظرفیت 500 کیلوگرم , وانت مزدا 1600 کیلوگرم و نیسان بار با 2000 کیلوگرم با ظرفیت ۱ تن بارگیری پس وانت بار از ۳ نوع تشکیل شده است وانت بار ، وانت نیسان ، وات مزدا هر کدام دارای ظرفیت های خاص خود می باشد. وانت از جمله ماشین های باربری حمل و نقل شهری می باشد هزینه نگهداری آن پایین است از جمله مزیت های این محصول استهلاک پایین است. حمل بار توسط وانت بار و نیسان در تمام نقاط و محله های تهران در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب توسط اتوبار آبشناسان انجام می شود.

شما می توانید طی تماس تلفنی با وانت بار آبشناسان در هر منطقه ای از تهران باشید درخواست اعزام وانت بار را به باربری ما بدهید ، وانت بار آبشناسان امکان عقد قرارداد با شرکت ها جهت حمل بار بین شهری را نیز فراهم نموده است و شما می توانید بار خود را از تهران به سایر شهرستان ها با بیمه و بارنامه دولتی ارسال نمائید. نیسان بار آبشناسان با سال ها تجربه حمل اثاثیه در تهران خیال مشتریان خود را آسوده نموده که این امر در مجموعه وانت بار آبشناسان سلامت کالا و اثاثیه شما را هنگام حمل و انتقال ضمانت می کند. وانت بار آبشناسان متشکل از تیمی راننده و کارگر ماهر و خوش برخورد است که در مجموعه وانت بار آبشناسان به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمت حمل بار و اثاثیه کوچک و اثاثیه خانه و شرکت می باشند.

خدمات وانت بار و نیسان بار آبشناسان:

کارگران ماهر و مودب به همراه ناظر

پوشش سراسری وانت بار و نیسان و خاور در تهران

باربری اثاثیه شرکت

اثاث کشی منازل

بسته بندی اثاثیه با کارتن

حمل بار بین شهری با بیمه و بارنامه دولتی

کارتن و بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت

حمل لوازم و اثاثیه منزل

اسباب کشی آسان

باربری تهران

کارشناس حضوری اسباب کشی

باربری ارزان ومقرون به صرفه

حمل اثاثیه منزل از تهران به تمام شهرستان ها

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶