خدمات ما

تمام خدماتی که توسط تیم های مجرب و ورزیده و متخصص اتوبار و باربری آبشناسان بار با ضمانت 100% و کیفیت عالی و بیمه بار در سریع ترین زمان انجام میشود.

در عین حال کاراسباب کشی حمل لوازم منزل و بسته بندی اثاثیه منزل توسط اتوبار و باربری ها از پر دردسرترین و پر استرس ترین کارها و خدمات خانگی است که اکثر خانواده ها در زندگی امروزی هرچند مدت یه بار مجبور به انجام آن می باشند.

که با خدمات و برنامه ریزی های دقیقی که تیم مدیریتی و برنامه ریزی و خدماتی اتوبار و باربری آبشناسان باردر هر زمان و هر مکانی برای مشتریان محترم در هنگام حمل بار و اسباب کشی و بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و ادارات و شرکتها در نظر گرفته اند که باعث از بین رفتن استرس و تنش و آزرده خاطری مشتریان عزیز در هنگام اسباب کشی وحمل بار و اثاثیه منزل و بسته بندی اثاثیه منزل با کامیون های مخصوص اتوبار و باربری آبشناسان بار و جلوگیری و پیشگیری از خسارات و زیانکار ضرر های حاصل از شکستگی و افتادن وسایل از دست کارگر در زمان حمل بار و اثاث کشی و حمل لوازم منزل و بسته بندی لوازم منزل توسط اتوبار و باربری آبشناسان بار می شود.

اتوبار و باربری آبشناسان بار با استفاده از تجربه و تخصص کارگران خبره و ورزیده جهت حمل و جابجایی و بسته بندی اجسام سنگین از قبیل گاوصندوق . یخچال های سایدبای ساید . یخچال های صنعتی . پیانو . بوفه و کنسولهای سنگین و شیشه های میزنهارخوری در هر زمان و مکانی حتی در ساختمان ها و راه پله های باریک و کوچک بدون تعطیلی با ضمانت کاری و بیمه وقیمت های مناسب بدون دردسر و ایجاد استرس به مشتریان محترم با تجهیزات مدرن و به روز و مخصوص با کامیون های ویژه وانت و نیسان و با کادرمجرب اقدام می نماید.

از خدمات بارز و ارزنده ی دیگر اتوبار و باربری آبشناسان بار این است که در سرتاسر منطقه ها و محدوده های شهر تهران شعبه مخصوص آن منطقه و محله رادارد که مشتریان گرامی برای سرعت درکار و جلوگیری از اتلاف وقت نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب نمایند که در سریع ترین زمان ممکن به خدمات اتوبار و باربری آبشناسان بار دسترسی پیدا کنند. تمام شعبات مناطق توسط یک شعبه و دفتر مرکزی اداره و مدیریت می شوند.

اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل و اثاث کشی و بسته بندی بار و لوازم و اثاثیه منزل در تهران یکی از مشکلات و دردسرهای عمده ی همشهریان محترم تهران می باشد که توسط اتوبار و باربری درون شهری (بارکش شهری) انجام میشود . اتوبار و باربری آبشناسان بار بادر نظر گرفتن رضایت مشتریان و در راستای مشتری مداری از پرسنل باتجربه و بااخلاق و ورزیده با کامیون های مخصوص استفاده میکند .

پرسنل اتوبار و باربری شامل کارگران و راننده ی تخصصی می باشد که اتوبار و باربری آبشناسان بار از بهترین و مجربترین و با اخلاق ترین نفرات برای انجام کارهای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل . حمل بار . اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل استفاده میکند که همشهریآن محترم در تمام منطقه ها و محدوده های تهران بتوانند بدون دغدغه و استرس امورات مربوط به اسباب کشی و حمل بار و حمل لوازم منزل و بسته بندی لوازم منزل خود را به اتوبار و باربری آبشناسان بار بسپارند . امورات و کارهای که اتوبار و باربری آبشناسان بار جهت جلب رضایت مشتریان محترم انجام میدهد.

1_استفاده از پرسنل مجرب و ورزیده و بااخلاق

2_استفاده از کامیون های بزرگ و VIP و موکت کاری شده

3_ارائه و گرفتن نرخ و قیمت های اتحادیه از مشتریان

4_بسته بندی و وکیوم کلیه ی لوازم و اثاثیه منزل و مبلمان با استفاده از کارتن های حجیم و محکم و مخصوص و مشماهای حباب دار و ضربه گیر و سلفون و چسب های مخصوص

5_داشتن شعبات مختلف در تمام مناطق تهران

6_ارسال بار و لوازم و اثاثیه منزل و ادارات و شرکتها در سطح شهر تهران و شهرستانها

 

اگر نسبت به وسایل و اثاثیه منزل خودتان خیلی وسواس حساس هستید. اگر اشیاء زینتی و دکوری و قیمتی در خانه دارید و زمان حمل جابجایی بار اثاث خونه خیلی نسب به آنها حساس هستید.

اگر آپارتمان جدیدی را خریداری نمودی و نسبت به لک و زخمی شدن روی درب و دیوار آن حساس هستید و یا و یا در آپارتمانی مستاجر هستید و مالک شما خیلی حساس و گیر است و شما نمی خواهید بعد از تخلیه ساختمان دچار دردسر شوید و به ایشان خسارتی بابت خرابی درب و دیوار خانه و راه پله ها ناشی از اثاث کشی خسارتی پرداخت نمایید. با موسسه حمل و نقل اتوبار و باربری آبشناسان بار تماس بگیرید .

اتوبار و باربری آبشناسان بار در این راستا با استفاده از نیرو و کادرمجرب و تجهیزات پیشرفته و مدرن اقدام به بسته بندی حرفه ای و حمل جابجایی با ضمانت کاری و بیمه کامل می نماید که در آخر کار برای خانواده های محترم رنجش خاطر و نگرانی و ازردگی ناشی از شکستگی و خسارات لوازم منزل نداشته باشند .

اگر در زمان اسباب کشی حمل بار و اثاثیه منزل و بسته بندی هیچ کدام از اعضای خانواده به هر دلیلی نتوانستند در خانه حضور داشته باشند و نظارت کنند با حضور و نظارت مستقیم مدیریت اتوبار و باربری آبشناسان بار کارهای بسته بندی و حمل بار و همه ی کارهای دیگر اعم از باز و بسته کردن درب یخچال و لباسشویی . اجاق گاز . ماشین ظرفشویی و حتی نظافت منزل جدید و قدیم یعنی به طور کلی از صفر تا صد به نحو احسن و دور از هرگونه تشویش و استرس توسط پرسنل اتوبار و باربری آبشناسان بار انجام میشود .

و بعد از انجام کامل کارهای بسته بندی و حمل بار و جابجایی لوازم منزل و بازکردن و گذاشتن هرکدام از وسایل در سرجای خودش و بستن یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و اجاق گاز و تخت خواب در منزل جدید می توانند منزل را به صورت آماده و مبله تحویل بگیرند .

- ارائه‌ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته‌بندی وسایل و بسته‌های مخصوص کم‌کردن حجم لباس

- ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی

- بیمه‌ی کالا

- ارائه‌ی سرویس‌های مناسب جهت اسباب‌کشی ادارات ، اثاث‌کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

- ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

- جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

- ارائه‌ی کادری حرفه‌ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته‌بندی و جابجایی بار

نحوه خدمات حمل و نقل اتوبار باربری آبشناسان

با رعایت نکات ایمنی در اسباب کشی منازل و باربری های تجاری شرکت ها و باربری از تهران به شهرستان ها برای جابجایی اقلام سنگین از جک پالت استاکر و تسمه مخصوص حمل بار استفاده می شود. همچنین با بسته بندی لوازم در کارتن های 4 لایه و فوم جداسازی لوازم خرده ریز از درشت بسته بندی دقیق و حساب شده و کارگران خوش اخلاق و مجرب جابجایی بدون دغدغه و استرس را فراهم می کنیم . وانت تلفنی و باربری و اتوبار تهران آبشناسان بار انواع بسته بندی های مورد استفاده بر اساس نیاز و نوع بار عبارتند از : بابل رپ استرج وکیوم های ضربه گیر لایف پک کارتن های لباس باربری تهران آبشناسان بار اجناس در سلامت کامل در بسته بندی وسایل خاص و ظریف برای جلوگیری از شکستگی و ضربه های احتمالی که در بارچینی و جابجایی رخ میدهد. اتوبار تهران به شهرستان و شهری با بالاترین دقت اقلام شکستنی را در جعبه قرار داده و در کف جعبه ها و فضاهای خالی از ضربه گیرهای مخصوص باپلاستیک های حبابدار و حوله ای استفاده می کند. بسته بندی صحیح و اصولی بسته بندی جداگانه تمامی وسایل شکستنی مبل فرش و ... پرسنل و کارکنان مجرب ما آموزش دیده اند تا بصورت صحیح و با بالاترین کیفیت وسایل منزل یا دفتر کار شما را بسته بندی ظریف تمام ما رضایت شما عزيزان است. امید است با انتخاب ما با توجه به سالها تجربه در حوزه حمل و نقل و باربری بتوانیم بهترین خدمات حمل و یک اثاث کشی راحت و بدون دغدغه را برای شما به ارمغان بیاوریم . سرعت در انجام عملیات باربری و حمل بار پرسنل مجرب ما آموزش دیده اند با نهایت سرعت دقت و کیفیت بارها و اثاثیه شما را بسته بندی و به مقصد برسانند. کافیست یکبار حمل بار را با ما تجربه کنید. رضایت مشتریان بالاترين هدف ماست. رضایت مشتریان باربری هدف ما ارائه خدمات کیفیت سرعت عمل و رضایت مشتریان در حوزه حمل و نقل است. ما می خواهیم بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه دهیم. با توجه به این مسئله که باربری امری حساس و پر دردسر است کارکنان حرفه ای و آموزش دیده ما تمام تلاش خود را خواهند کرد که یک خاطره خوب از اسباب کشی برای شما بجا بگذارند. اسباب کشی یک کار سخت و دشوار است ما با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و اصولی از اول کار با شما هستیم . با ارسال کارشناسان خبره به محل و ارائه یک مشاوره تخصصی پرسنل خوش اخلاق و خوش برخورد ارسال کارگر ماهر جهت بسته بندی و حمل اثاث منزل یا دفتر کار و ماشین الات مجهز از قبیل کامیون کامیونت وانت بار و نیسان بار این وار سخت را برای شما آسان خواهیم نمود. تمام هدف ما رضایت شما عزيزان است.

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶