خدمات باربری شبانه روزی تمام مناطق تهران

باربری اکباتان - اتوبار اکباتان

ارائه خدماتی بی نظیر در حوزه بسته بندی، حمل و نقل و سیاست قیمت گذاری در باربری اکباتان

ما در مجموعه صدف بار همواره سعی نموده ایم با خدماتی مناسب و ایده آل، نظر مشتریان را جلب کنیم. از این رو در ادامه می توانید اطلاعات کاملی در خصوص نحوه بسته بندی، نوع لوازم، شیوه ارسال و… به دست آورید. البته توجه داشته باشید که تمامی این موارد در کنار قیمت مناسب و ایده آل مجموعه می تواند بسیار لذت بخش باشد.

استفاده از لوازم بسته بندی به خصوص و حرفه ای در اتوبار و باربری اکباتان

یکی از مهم ترین مراحل بسته بندی کالاها استفاده از لوازم به خصوص و منحصر به فردی است که برای این کار تولید شده اند! ما در مجموعه صدف بار نیز سعی نموده ایم با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی، از اثاثیه شما محافظت کنیم.

از محبوب ترین لوازم بسته بندی ای که در مجموعه صدف مورد استفاده قرار می گیرد می توان به انواع چسب های بسته بندی، فوم، انواع ضربه گیر ها، شانه های تخم مرغ، کارتن های اختصاصی و… اشاره نمود.

همچنین درون خودروها بیش از 50 عدد پتو وجود دارد که با استفاده از آن ها خطر آسیب در شرایط حمل و نقل به میزان قابل توجه ای کاهش می یابد.

استفاده از شیوه های به روز و مرسوم در بسته بندی کالاها در اتوبار اکباتان

کالاهای شما ممکن است در ابعاد مختلف و متنوعی باشد، حتی ممکن است برخی از آن ها بسیار حساس و شکننده باشند! از این رو شیوه استفاده از لوازم بسته بندی و چگونگی استفاده از آن ها خود موضوع بسیار مهمی است که خوشبختانه در تیم صدف بار با ارائه آموزش های عالی در این زمینه به نیروی های متخصص، اهدا شده است تا آن ها بتوانند خدمات ارزنده تری را به مشتریان خود ارائه دهند.

 

شیوه های حمل و نقل متفاوت با خودروهای متفاوت باربری و اتوبار اکباتان

پس از بسته بندی نوبت به ارسال بار می رسد! بسته به نوع بار شما و تعداد آن ها از خودروها و شیوه های مختلف ارسال استفاده می کنیم. به عنوان مثال ما در مجموعه خود از خودرو هایی همچون کامیون، خاور، ایسوزو، هیوندا، تریلی، نیسان و وانت استفاده می کنیم که شرایط استفاده و همچنین هزینه های آن ها کاملا با یکدیگر متفاوت است.

بیمه نمودن تمامی بار ها باربری اکباتان

نکته قابل توجه دیگری که مجموعه صدف بار در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، بیمه نمودن تمامی بار ها است. این موضوع بدان معناست که در صورت حمل و نقل کالا ها چنانچه آسیبی به بار شما وارد شود، مجموعه تمامی هزینه های مرتبط با بار را پرداخت خواهد نمود و یا جایگزینی مناسب برای آن ها پیدا خواهد کرد.

ارسال بار به تمامی نقاط تهران و حتی شهرستان ها

فرقی نمی کند اگر به دنبال ارسال بار به شهرستان هستید، مجموعه صدف نیز این خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و حتی تمامی بار های شهرستان نیز به صورت کامل بیمه خواهند شد! این که چه هزینه ای برای بار های شهرستان در نظر گرفته می شود، کاملا مطابق با نوع و ابعاد بار، شرایط آب و هوایی، نوع مسیر و… دارد.

باربری و اتوبار اکباتان بار در شهرک اکباتان در هنگام اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل با آگاهی کامل از اوضاع خانه و لوازم و تسلط به امورات و دارا بودن صبر و حوصله در زمان جابجایی و اثاث کشی کلیه خدمات را به بالاترین کیفیت ارائه میدهد. باربری و اتوبار اکباتان بار شهرک تحت نام صدف بار همیشه بیشترین اطلاعات را در رابطه با اسباب کشی و امورات مربوط به آن را کسب می کند و این اطلاعات با استفاده از کارشناسان و مشاورین خبره و مجرب میسر می‌شود تا در حین حمل بار و جابجایی هم صاحب خانه و هم شرکت باربری آرامش کاملی داشته باشد.

در باربری آبشناسان  و شعبه اتوبار اکباتان کارگران ماهر و متخصص در حمل بار و خوش اخلاق و ورزیده می باشد که اثاث کشی منزل را با خیال راحت برای مشتریان انجام میدهد در باربری فردوس رانندگان متخصص در بارچینی و چیدمان بار در داخل ماشین می باشد که این رانندگان دارای مهارت زیاد و سابقه زیاد در رانندگی آماده حمل بار به شهرستان ها را دارد اتوبار آبشناسان دارای مشاوران و کارشناسان رایگان جهت مشاوره جهت بسته بندی و بارچینی و بازدید اثاثیه منزل می باشد که قبل از حمل بار و بعد از حمل بار در خدمت مشتریان عزیز میباشد . باربری آبشناسان دارای کارگران بسته بندی متخصص آقا و خانم می باشد. که از انواع وسایل بسته بندی و سلفون و فوم و ضربه گیر و کارتن های 5لایه و 3لایه استفاده می کند. اتوبار و باربری آبشناسان با ارائه گزینه های متعدد بسته بندی و ارائه بهترین سرویس های جابجایی و با داشتن ماهرترین کارگران فعال و با سابقه کار در چندین سال پیاپی توانسته بر قله های ترقی در صنعت باربری و جابجایی را پیموده. و با استراتژی های جدی گامی بلند تر به آینده بردارد. مدیریت چنین باربری بر عهده ریاستی مقتدر بوده که با برنامه ریزی دقیق و تقسیم کار عادلانه بین تیم مربوطه رضايتمندی آن ها را جلب کرده و همین امر باعث شده تک تک افرادی که در این باربری کار می کنند با جون و دل به کار پرداخته تا با تلاش و پشتکار خود موفقیت های را به این باربری هدیه نمایند. اتوبار و باربری آبشناسان به صورت تمام وقت آنلاين دارای تقسيم بندی از قبیل کارتن های حمل مواد یخ زده دارای آسایش کم نظیر و خدمات ظریف و ماندگار و کارتن های حمل یخچال و لباسشویی و لوازم شکستنی آشپزخانه و … می باشد.

حمل و جابجایی انواع بارهای سنگین و سبک اعم از یخچال های ساید بای ساید و گاوصندوق و پیانو و… و بارهای لوازم و اثاثیه منزل را در منطقه و محدوده شهرک اکباتان و مناطق اطراف شهرک اکباتان را به صورت حرفه ای بسته بندی و جابجا می نماید. باربری و موسسه باربری آبشناسان بار برای حمل بار های سبک از وانت بار و نیسان به صورت درون شهری و برون شهری استفاده می کند. در باربری و اتوبار اکباتان در شهرک اکباتان هزینه ای حمل و جابجایی با وانت و نیسان بار پایین تر از سایر حمل و نقل های دیگر می باشد.

باربری اکباتان بار در شهرک اکباتان جهت بالا بردن امنیت در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل برای چینی آلات جعبه های ویژه ای را برای شما آماده می کند تا هر وسیله ای را دقیق و منظم با اندازه مشخص در جای خود قرار بگیرد. و برای پر کردن فضای خالی بین لوازم و کیپ شدن کارتن ها از حوله و پارچه های نرم و فوم و روزنامه استفاده می شود. باربری شهرک اکباتان بار بعد از بسته بندی کامل کلیه بار و وسایل ، اثاثیه منزل را به ترتیب اندازه و وزن توسط افراد بارچین در پشت ماشین های مخصوص حمل اثاثیه منزل اعم از خاور و کامیون و کامیونت های بزرگ و مسقف و وانت و نیسان که همگی موکت کاری شده اند و دارای سیستم های استاندارد هستند قرار می گیرند.

اتوبار و باربری اکباتان با توجه به تعداد طبقات برج های شهرک اکباتان اقدام به استخدام کارگران و نیروهای پرقدرت و توانمند جهت انجام خدمات اسباب کشی و حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل در منطقه و محدوده و شهرک اکباتان نموده است. خدمات حمل و نقل و اثاث کشی ضمن صورت گرفتن جابجایی از مبدا به مقصد ارتباط مستقیمی با هزینه و نرخ دارد که این هزینه می تواند شامل کرایه ماشین و دستمزد کارگر و وسایل و لوازم و تجهیزات بسته بندی و لوازم استفاده شده برای امنیت بار و… می باشد. 

شرکت اتوبار و باربری اکباتان خدمات درون شهری و حومه و باربری برون شهری و به طور کل حمل بار و اثاثیه منزل به تمامی نقاط کشور را انجام می دهد. و در راستای امنیت بالا به همراه سرعت و هزینه های معقول و به صرفه می کوشد تا رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید و بر اعتماد آنها و اعتبار شرکت ما بیفزاید. 

شرکت حمل بار اتوبار و باربری شهرک اکباتان طی سالها سابقه و تجربه در امر باربری با داشتن سرویس ها و ماشین های مجهز و جدید و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز تمام خدمات باربری و حمل بار و اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و بسته بندی بار به صورت حرفه ای را ارائه می دهد. باربری و اتوبار شهرک اکباتان در غرب تهران در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]