اتوبار و باربری آبشناسان بار با استفاده از نیرو و کادرمجرب و تجهیزات پیشرفته و مدرن اقدام به بسته بندی حرفه ای و حمل جابجایی با ضمانت کاری و بیمه کامل می نماید که در آخر کار برای خانواده های محترم رنجش خاطر و نگرانی و ازردگی ناشی از شکستگی و خسارات لوازم منزل نداشته باشند .

اگر در زمان اسباب کشی حمل بار و اثاثیه منزل و بسته بندی هیچ کدام از اعضای خانواده به هر دلیلی نتوانستند در خانه حضور داشته باشند و نظارت کنند با حضور و نظارت مستقیم مدیریت اتوبار و باربری آبشناسان بار کارهای بسته بندی و حمل بار و همه ی کارهای دیگر اعم از باز و بسته کردن درب یخچال و لباسشویی . اجاق گاز . ماشین ظرفشویی و حتی نظافت منزل جدید و قدیم یعنی به طور کلی از صفر تا صد به نحو احسن و دور از هرگونه تشویش و استرس توسط پرسنل اتوبار و باربری آبشناسان بار انجام میشود .

و بعد از انجام کامل کارهای بسته بندی و حمل بار و جابجایی لوازم منزل و بازکردن و گذاشتن هرکدام از وسایل در سرجای خودش و بستن یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و اجاق گاز و تخت خواب در منزل جدید می توانند منزل را به صورت آماده و مبله تحویل بگیرند .

- ارائه‌ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته‌بندی وسایل و بسته‌های مخصوص کم‌کردن حجم لباس

- ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی

- بیمه‌ی کالا

- ارائه‌ی سرویس‌های مناسب جهت اسباب‌کشی ادارات ، اثاث‌کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

- ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

- جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

- ارائه‌ی کادری حرفه‌ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته‌بندی و جابجایی بار

 
 
 
 
 

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

۰۹۱۰۶۸۹۹۴۴۶